Co pak se mi to objevilo v garáži?

Co chceš... to dá rozum 🙂
Joo, a co dáš?😀
No, tak v čem je háček ? Kooupím 🙂
Pytel to zrovna není ale o jedné bych věděl...
Hm... tak teď už jen čekám, až někdo roztrhne pytel s erkovejma kastlema...
Ano, ty světla jsou skutečně ze Slovenska a byly zamluvené už třičtvrtě roku, tímto bych chtěl Ivanovi poděkovat, že mi je podržel🙂





A skutečně jsou všechny jenom na jednu stranu🙁 Ale pozná se to jenom z blízka, že na jedné straně budou nápisy vzhůru nohama, ale holt není diamantu bez kazu...🙂 Kdyby teda někteří z těch, pro než jsou světla určena, kvůli této "drobnosti" je odmítl převzít, tak budou na prodej... ale o tom pochybuji🙂
Jestli se nepletu, tak je to zasilka ze slovenka ze? Ma to jedinou, ale uplne malickou drobnost. Vsechny jsou jenom na jednu stranu(snad leve), ale to se pozna jenom podle napisu🙂
ty wo.e, tak to je masox a pořádně silný...no skoda, jedny do zasoby by se hodily 🙂 hele ale povidej, kde jsi k nim prisel...o tudle informaci me moje nepritomnost ochudila...ale gratulace a gratulace i novym majitelum🙂
Tak to je fakt paráda 🙂))
HÉÉÉZKÝÝÝÝ!!! 🙂
Sorry Davide, mas pravdu jsou to jen kryty ! 🙂
Nee,Kuba mel Davide cela svetla ! 😉A o to prece slo !
Balíčky jsou komplet rozeslané, ale víckrát bych to nechtěl dělat!!!!!
No to mi ho vyndej...
HAnsi Kuba měl jen kryty a distrybuci zarizoval sam, takže myslim že se můžeme těšit na balíček po víkendu😉
Čau. Jak je to teď s OBautodíly? Tam se dala světla ještě aspoň před 1,5 rokem koupit. Na stránky se jim ale nějak ne a ne dostat.
Noo,doufam ze tam jsou ty svetla co jsme si s Davidem(M8) objednali u Kuby ? Nebo ze by to bylo jinak? Mooc nerad bych se plet 😉


Nejak se to tady opravdu posledni dobou hemzi, svetel mraky jen si vybrat zejo !
To já jsem tam našel asi 3páry jen těch skel
Asi nějaká místní anomálie výskytu ... byl jsem se podívat v garáži a mě se tam nic takového neobjevilo.
ufff... co na to říct... já chci taky 😀
Tak to je nářez, se s těma světlama nějak rozerval pytel ne?
P.S.: Kluci, víte, komu jsou určeny a všechny už mají své majitele, pro případ, že by někdo chtěl nějaké z nich koupit... Bohužel jsou již zamluvené...🙂
Tohle se mi tak nějak najednou objevilo v garáži...