Co se týče teploty tak bych řekl, že máš na motoru čidlo z felicie, ktery ukazuje o 20 stupnu min
1. motor dosahuje teploty pouze 65-70 st., a to s termostatem,ktery sem mel mesic ve starem aute, a otviral tak v +- 85st... 2. motor (Š130) netáhne, nejede cuká za tepla. a normalnich vlastnosti dosahne, az kdyz zatahnu sytic na plno. pak jede jako nový. co je spatne nastaveno? nevite nekdo