Neveděl by někdo O DVEŘÍCH??

Zdravím chtěl bych se zeptat, jestli by někdo nevěděl o dveřích na favorita ale od roku 93/94 ty co už maji ty lepší výstuhy a celkově jsou pevnější oproti starším fávům.


Pokud by jste někdo o takových dveřích věděl, kde by byly k mání, ať už nějaký vrakoviště se slušnými cenami, nebo pokud by se někomu váleli doma, dejte sem prosím nějakou hlášku či vzkaz.


Moc díky





...ještě fotka jak vypadaji ty dveře s lepšíma výstuhama...