regulace rozdelovacu skoda
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Stepan
8. červenec 2007
dekuji moc Peto 🙂))
Líbí se
Link
Odpovědět
Petr
7. červenec 2007
Štěpáne, něco je tady
https://www.skoda110r.cz/article.php?aid=5&olimage=57
a něco o tom píše Cedrych v knize Aby jezdily i po roce 2000.
Pokud ji nemáš, dá se sosnout tady
http://web.skodateam.cz/index2.php?ses_web=1&ses_id_lang=0&art=838&fil=794&item=12
Je to na straně 125 - 126
Líbí se
Link
Odpovědět
Stepan
6. červenec 2007
Prosim Vas nemate nekdo komplet nebo castecny prehled,grafy regulace odstredive a podtlakove na rozdelovace skoda,at kontaktni tak bezkontaktni? Dekuji moc Stepan
Líbí se
Link
Odpovědět
8. červenec 2007