regulace rozdelovacu skoda

dekuji moc Peto 🙂))
Štěpáne, něco je tady


https://www.skoda110r.cz/article.php?aid=5&olimage=57





a něco o tom píše Cedrych v knize Aby jezdily i po roce 2000.


Pokud ji nemáš, dá se sosnout tady


http://web.skodateam.cz/index2.php?ses_web=1&ses_id_lang=0&art=838&fil=794&item=12





Je to na straně 125 - 126
Prosim Vas nemate nekdo komplet nebo castecny prehled,grafy regulace odstredive a podtlakove na rozdelovace skoda,at kontaktni tak bezkontaktni? Dekuji moc Stepan