Pokud je u 136tky 5ti kvalt, tak stálý převod zaměnitelný ze 4kvaltu není,


protože musíš měnit jak talíř, tak hrušku (tzv. zaběhané soukolí) a ta je u každého z těchto typů převodovek jiná
Jde o to jestli myslíš diferákem klec, nebo stálej převod. Z rapida do 1000 diferák záměnej není(suchý x mokrý poloosy). Ale pokud ti odešli zuby na stálým převodu tak to lze bez problémů vyměnit.
Ahoj, mam drobny technicky problem - no spis velky technicky problem, je diferencial u vsech prevodovek od skoda 1000MB az po rapida stejny???? Mam skodu 136 a zrejme me opustily nejake zuby, bohuzel nemam zadnou jinou prevodovku na suche poloosy, pouze nahradni 4kvalt z me 1000vky. Je diferak zamenitelnej i kdyz budu mit jiny staly prevod?????? Dekuju v tomhle se opravdu nevyznam