Díky za rady, no asi to nechám na jindy.. sice jsem ho už taky jednou vyndaval ale taky z auta do šrotu, a tam se to všechno celkem dobře rozpadalo, a stejně to bylo drsný vyndavání. Když sem se pak do něj pustil vrtačkou s kartáčem, tak jsem zjistil, že nebyl o moc lepší než ten můj. Tak šel do šrotu roněž.
Řešil jsem to asi před měsícem... Vyndal jsem ho bez vyndání nápravy ale byl to masakr který jsem si mohl dovolit jen díky tomu že šlo o rozebírání auta do šrotu. Pokud chceš ten plech vyhodit asi to klidně můžeš udělat taky tak, ale novej se ti tam myslím nedestruktivně dostat nepovede. A nebo jo ale bude to víc práce než sundat nápravu. Jinak plech vyndáš tak že ho odmontuješ vepředu i vzadu, odmontuješ stabilizátor, povolíš a sundáš matky na těhlicích a pak hrubou silou pomůžeš plechu dopředu tak aby těhlice vyjeli ze zářezů v domečcích na plechu pod nádrž. Jakmile ho dostaneš dost dopředu posuneš ho do strany aby jsi se dostal těhlicema mimo domečky. Pak ho posuneš co nejvíc dozadu, přední část plechu stáhneš co nejvíc dolů a vysuneš šikmo dopředu dolů nádrž (samozřejmě s odpojeným průtokovým šroubem a plovákem). Jakmile jí dostaneš ven máš vyhráno...
Zdravím, potřeboval bych poradit, jak nejlépe vyměnit plech pod nádrží ve š100 (stejný je i v 110R). Jde mi o to, že jsou v něm také chycena spodní ramena, a nevím jestli to jde vyndat bez demontáže nápravy. Takže je nějaký způsob jak se tam s co nejmenší rozborkou vykličkovat? Díky.
14. červenec 2007