Tu samou látku již sháním několik let a bohužel marně, ani pan Kubíček ze Šumperka ji nemá (obvolal jsem nespočet čalounictví). Látka se vyráběla ve f. Vlněna Brno, která již neexistuje. Takže její sehnání je otázká náhody (najít čalouníka, kterému leží z minulých dob v regálu). Dokonce jsem to zkoušel i přes tatrovkáře (stejná látka se používala i u vozů T613), ale také marně, prostě nesehnatelá záležitost. 🙁
13. září 2007