Pokud tak je, počkám ještě týden, zda ho někde nepotkám a pak tě vezmu za slovo...
Já je můžu objednat a pak porovnat, pro mě není problém to vrátit dodavateli....
Já je umim za 800 vcetne DPH, ale bez cidla a ne ten co chci 😀


Takže zas druhej 🙂 Nebo třetí ? 😀
Ládis: Předpokládám že 880,- je cena budíku bez čidla...?
A je v tvých možnostech zjistit, zda ten budík vypadá stejně jako ten dole, jen ta stupnice je kratší ? díky.
cena cca 880,- bez DPH, vypadají sice stejně, ale porovnávat podle fotky se moc nedá,ale ve skutečnosti se mohou nepatrně odlišovat.
První otázka je cena a druhá otázka je vzhled.





Páč tady sice je : http://www.mechatep.cz/decin/54.jpg ale už je to jiný design.
Budík teploty chladící kap. se dělá. Rozsah stupnice 40-120C. Mohu objednat do 24hod nový.
Mám všechno a všechno funguje. Jen bych prostě chtěl menší rozsah na teplotě. Upřímně osobně jsem s menším rozsahem neviděl 🙁 Chci VDO a přesně s tímhle vzhledem. Nechci mít každej budík jinej...





Tyhle dva mám navíc.
A co takový jako mám v litru? Večer Ti můžu poslat fotky jestli si je nepamatuješ... Jinak je to opravdu teploměr oleje. Čidlo pokud nemáš umím sehnat licenční, kompatibilní, levnější než originál VDO. Asi i na ten tlakoměr.
Bych řek že je to asi teploměr na olej 😉
Nevíte, zda se dělá podobný budík s menším rozsahem, kde koupit ?


Přeci jen 150C na vodu je až příliš. Stačilo by 120. Případně vyměním.