Mám jeden problém, rozdělával jsem motor a teď nnevím jak nasadit rozdělovač.nasadil jsem nohu na rozdělovač a teď se pokouším to tam nasadit celé ale vubec mi to nejde, vždy muím potočit nejak z čerpadlem šrobovákem aby mi to zapadlo tam a pak mito nejde zaqse do zubu....a už jsem to tam měl ale ten palec nebyl natočený na první válec ale byl natočený tak že to házelo jiskru pro první válec na vývod pro válec 4tý.nevim jestli to mužu nechat tak a pak zapojit jen opačně káblíky
23. červenec 2007