V eRku je tolik míst... nejlepší je zavřít se při prudkém dešti uvnitř odstrojeného eRka a za předpokladu že není někde děravé pak uvidíš : zatékání skrz čepy stěřačů, skrz kliky dveří, mezi oknem a těsněním, vzadu skrz uchycení lišty zadního okénka... ... ...
U erka sem zatím vodu na podlaze řešit nemusel. Většinu času to stojí v garáži a nebu na rovině a bezvětří na dvoře.
Jen u favála máme každou chvílu u řidiče potopu. 5 cm není velkej problém, ale není čas vyměnit gumu okolo skla. A ješte je tam jedna vychytávka. Kdyř s tím jedu do zatáčky, tak prší ze střešního vokna.
Dneska jsem začal pomalu připravovat auto na Poděbrady a po umytí auta jsem zase na levé zadní podlaze objevil vodu. Neotálel jsem a sundal levej zadní tapec, abych zjistil kudy teče a světe div se! Vypadá to, že tam zatejká kolem páčky otvírání zadní kapoty. Nemá u nní bejt nějakej kryt či co? Protože by tam muselo tíct do každýho Erka a to se mi moc nezdá...😕 Problém jdu teď vyřešit nabastlením kusu gumy k tý páčce, jen mě spíš zajímalo, jestli taky tudy někomu zatejká na levou zadní podlahu...
25. červenec 2007