Jestliže v tom je "údajně" jiná vačka, kde je pak jistota, že hlava je již "údajně" nesnižovaná ?
Koukni se tady:


http://skoda.panda.cz/clanek.php3?id=43





tam je vše popsané, já bych to na normální provoz moc nesnižoval max. porovnat o těch 0,3





a další čtení k tématu zde:


http://skoda.panda.cz/clanek.php3?id=433
Pokud by jste tedy nekdo vedel o kolik by se dala hlava snizit v tomto pripade z praxe?
Ano,omlouvam se,poprosil mne kamarad abych se zde optal a ja si pozdeji uvedomil ze tam ma jinou vacku. Diky
tak v tom případě ano, snížit, ale tenhle údaj tady měl být jako první...
Vacka by mnela byt udajne pouzita 280/280
Škoda 130 již optimální KP ke své vačce má. Vyšší je zbytečný, zaměřil bych se na správné nastavení předstihu, případně natankoval rozumné palivo, Š130 má KP pro palivo super, tj 96oktanů...
Zdravim,potreboval bych poradit jak je optimalni snizit hlavu valcu na motoru 130? Motor bude jezdit v normalnim provozu a zajimalo by mne jak moc ji muzu snizit tak abych dosahl nejakeho optimalniho zlepseni ale zaroven neublizil motoru. Jedna se o litinovy 5kanal. Dekuji