Převodka řízení
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
m8rinek
29. říjen 2011
Tušim, že má být 80, nicméně je to jedno, někdo míchá 50/50 s 00vazelínou.
Líbí se
Link
Odpovědět
Ondřej.130rs
29. říjen 2011
ok,dik,a olej do převodky mužu nalít převodový PP 90?
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
28. říjen 2011
Je to jedno, měla by být symetrická, případně negativem závitu na pozitiv 😀.
Líbí se
Link
Odpovědět
Ondřej.130rs
28. říjen 2011
Zdravím,nevíte Borci jak patří miska na šneka s převodky řízení?s každé strany začíná jinak,nebo je to jedno?otáčky jsou stejné.děkuji za informace
Líbí se
Link
Odpovědět
29. říjen 2011