Tušim, že má být 80, nicméně je to jedno, někdo míchá 50/50 s 00vazelínou.
ok,dik,a olej do převodky mužu nalít převodový PP 90?
Je to jedno, měla by být symetrická, případně negativem závitu na pozitiv 😀.
Zdravím,nevíte Borci jak patří miska na šneka s převodky řízení?s každé strany začíná jinak,nebo je to jedno?otáčky jsou stejné.děkuji za informace