Pod označením LSX sa predávala limitovaná edícia Škodoviek vo Fínsku, ktorá bola venovaná 90. výročiu značky. Mohla by to byť jedna z nich.
120 LX byla 120tka s úhlovou nápravou z Rapida, ale pozdější verze "M".
A nebude to náhodou OCD? Pak je holka od nás 🙂
To je nejspíš tím okresem CA😉
Kdepak, nejspíše se jedná o diplomatické vozidlo "CD" 😀
Jardo s tou SPZtkou máš asi pravdu tvrdý SPARTY to byla tenkrát tvrdá podpultová měna 🙂
Auto z tuzexu, SPZetka za sparty ve tvrdym 😀
A všimly ste si té mafiánské SPZky 🙂
mkupe: To netuším🙂. Je to v Čadci a nijak jsem to blíž nezkoumal.
Jen aby tu "vývozní" škodovku nedělal dodatečně namontovanej štítek🙂
Cenu zachraňovat.. Má cenu opravovat starou škodovku?


Pro sběratele to cenu má, u nás jich moc neuvidíš.
A co na ní bylo lepšího? Na wikipedii jsem našel akorát že se jedná o sériově nevyráběný prototyp🙂. Má to nějakou cenu to zachranovat?
Co je tohle za škodovku?? O tomhle výrobním označení jsem se nikde nedočetl a štítek je originální.