A mají tam tyhle zrcátka?
Z těch francouzkejch stránek jsem teda tumpach.. 🙁
První písmeno je M a google mlčí.
Úžasná bystroztrakost.. 🙂. Ještě vyluštit jméno výrobce napravo a máme to..
Spectrista: 😀D
Na obalu je čitelný nápis "rétroviseur" což je francouzsky "zpětné zrcátko", s retrem to asi nemá nic společného... Ale vypadá moc hezky 🙂
bolo na i veterane,...
Vzhledově hodně podobný prvním produktům z Chlumce nad Cidlinou (ale pochopitelně i jiným dobovým evropským), ale balení neodpovídá. Škoda, že logo není lépe čitelné..
Originál v tomto balení? To by mě překvapilo.
kde jsi k tomu přišel a za kolik ? díky.
Chcem sa len informovať či je to originál, alebo nejaká druhovýroba výroba?.V názve je celkom čitateľný nápis retro. Ďakujem.