O mém vztahu k Tatrovkám snad netřeba povídat 🙂. Já v Tatře byl na jaře když tam měl Láda výstavu a bohužel musím konstatovat že se tem nechystám ted a ani jindy jelikož jsem byl z návštěvy trochu zklamán. Muzeum Kopřivnice má vystavené akorát osobní vozy a pár nákladních,což mi přijde poněkud smutné. Daleko více mě láká muzeum o kterém jsem se dozvěděl nedávno,leč pozdě, v Trhových Svinech které je zameřené na pouze těžkotonážní modely a otvírá zase až na jaře.
Jirko, já ho viděl a bylo docela pojízdný, ale moje jsi neviděl, a nějaký topení ti věnuju, pokud pomůže docílit originálnímu vzhledu 😀DD
To je pouze výmluva...Klidně ti na ohřátí půjčím moje erko....
Si neviděl moje eRko ???🙂 a topení mam ještě v Blansku....
Přestaňte tady skučet o vzdálenosti krysy jedny líný... 😀 😀 Jako by jste nebyli schopný sednout do erka a ujet těch pár stovek km (obzvláště někteří že?? 😀 )





Začínám nabývat dojmu že jarní výlet za účelem rozhýbání ztuhlé vazelíny v řízení začíná mít jasný cíl. 😉
Jj "Všecko časem zchátrá, vydrží jen TATRA " Tatra není pro pro eRko žádná konkurence ...ba naopak mají spoustu společného, např. motor na "správném" místě, čtyry kola atd. atd. Mam k Tatře citovej vztah, jako malého prcka (v 70 letech minulého století) mě táta vozil v 111tce jeřábu, pamatuju si to dodnes. Táta je celej život spravoval v ČSAD, takže jse měl na očích celou evoluci až po 815ku. Pak vojna, T805 radiovůz a následně VŠOT 64 kterej má s Tatrou hodně společného 🙂. Zkrátka Tatra je s mým životem úzce spjatá... A jsem rád že to tak je .... Škoda že je ta Kopřivnice tak daleko 🙁
Noo,s Tatrou 603 jsem prozil 2 roky meho zivota a nejezdil ca.55000 km


za tu dobu.


Vzpominam se slzou v oku 🙂. Nez jsem si poridil erka a Belouse tak jsem o 603jce premyslel,ale dnes jsem rad ze jsem do toho nesel.


Ta parta ktera je okolo tohoto webu mi prinesla daleko vice 😉v mem zivote.


Tatrovaci jsou trochu jini jsem slysel.


Jak pise Jarda to je vzdy desna dalka,pripadam si ze ziju na konci sveta 😀D


Luci je ale hezke ze mylis na ostatni 🙂
Iniciativa se cení, ale pro některé je to moc daleko.
Tak to jooo, tak to je omluveno ... v posledni době takto výhodně zapomínám nějak často 🙂 ... ja byla v Bolce na dva dny pracovně, tak jsem vzpomínala na doby před čtyřmi lety 🙂 fajně tam bylo 🙂
Ale nééé, founa mám pořád stejnýho. Sms-ku jsem dostal, ale v návalu činnosti jsem nestíhal odpovědět a pak jsem na to výhodně zapomněl 🙂
Petr: muhehe, ty proste nikdy nezklames ... btw, ty mas nejake nove telefonni cislo? Jsem Ti minuly tyden psala sms, kdyz jsem vlakem mijela zastavku Dobrovice a ty nic 🙂 😉





Slavek: neboj, blazen nebo "blazen" pomalu ale jiste to balim ... nemam na to sil a kdo vi, treba budes brzy koukat 😀
Hlásím že já už jsem se omluvil jiným informačním kanálem. Sakra proč nemá škodovka ve stavu zaměstnanců takovéhle ho blázna??
Tak jo. Já tedy určitě nepřijedu. A proč to píšu ? No abys se mnou nepočítala a a bys neměla pocit, že se snažíš zbytečně 😀
Škoda, že to všechno pořádáš tak daleko, i když jsem se nakonec nedokopal ani do toho parlamentu, já ostuda. O Tatru se zajímám dlouhé roky, škodovka přišla mnohem, mnohem později.
Hej hola, vím, že už je to těžkej vopruz jak tady nějaká Kempná otravuje se samýma výstavama a ještě o autech konkurenční značky, ale přeci jen, kdyby to někoho zajímalo, tak se přijďte juknout ... bližší info naleznete na stránkách i-veteran.cz: http://www.i-veteran.cz/novinky/tatrovky-oima-dt-556





a nějaké komentáře prosím, ať nemám pocit, že se pořád snažím zbytečně 😀 😉