Chladič
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Vitek
27. prosinec 2011
koukni na virt, pár lidí píše, že má chladič ala 1150, tak jim napiš
Líbí se
Link
Odpovědět
J.T.
27. prosinec 2011
Čauky, jsou někde na internetu rozměry chladiče na Škodu 1150?? Nikde jsem je nenašel, asi špatně hledám. Díky za rady
Líbí se
Link
Odpovědět
27. prosinec 2011