Rovněž gratuluji, přeji vše nej, hlavně zdraví a brzo se všichni někde ukažte!
Noo,i ja se pripojuji s gratulaci a preji cele rodine zdravi a stesti 🙂
Taktéž se připojuju ke gratulacím a přeju svižný rozjezd do života bez nehod.
jupi jupi jooou, moc moc moc gratulujuuuuuu 🙂








Zdravicko predevsim a pak hodnou mamu a tatu a uz ted se tesime na prvni fotky za volantem 🙂 hehe 🙂 hodne sily vsem! a jak se Gotrek junior jmenuje civilním jménem? Taky po otci?
Taky blahopřejí všichni od Petkarů 🙂





Hlavně zdraví a ať roste...
Taky přeji hodně zdraví mamince a malímu a tobě pevný nervy v nové úloze tatínka 🙂
Velká gratulace mamince a tatínkoj a hodně zdravíčka junijoroj 🙂
Hezkypjekně, gratulace celé rodině od Výskounů!
Velká gratulace.
Gratuluji 🙂
Tak to gratuluju a at moc nezlobí 🙂!
Gratuluji. Nechť tě síla provází, žij dlouho a blaze!
Též se přidám ke gratulaci hlavně zdraví a chtělo by to sehnat plíny s natištěnejma Erkama tak aby se malý formovalo patřičným směrem 🙂
Zařazuji se do řady gratulantů a přeji rychle zajetí a pohodový provoz bez poruch.
Veliká gratulace. Hlavně zdravíčko
Gratulace. Ať se daří.
Gotreku gratuluju, at se ma k svetu 🙂
Tak to gratuluju moooc Taťko. aď jste zdraví a plní síly....





Já budu tatínek až v květnu
Gratulujem, prajem hodne zdravicka.
Drazí přátelé a kamarádi, zvláště mí oblíbení nezdraví optimisté. Na poslední chvíli jsme si tento rok stihli obohatit o dárek nejkrásnější, neb se nám 30.12. v 9:43 narodil Gotrek junior. Pro milovníky technických parametrů 3,81kg, 52cm. Maminka Lenka i junior jsou v pořádku 😉