Retrokarbon nemůže? 😀
K: na léto 🙂


Budha : se domluv s Tátomechanikem, si matně vzpomínám že je obdivovatel a sběratel retro cyklistiky?
Pěkný, na kolikátýho to plánujete?
OT - ta třetí fotka - Alpin route - to mi připadá jako "Fantomasovo" né?


Jinak krása. H
Pěkný plán na léto, jenom pro rodinu s dětmi mi to moc nepřijde 🙁.
Stále mě le ta cesta láká spíš na kole než autem...já si snad opět seženu řidiče a budu se řítit za vámi 🙂
Vzhledem k logistické logice spíše pro cestu z5 (ikdyž v obráceném směru by to zase byla nejspíš větší zábava)
Co ten puntík na Stelviu? 🙂 To je středobod pro cestu tam či zpět?
Přibližná trasa přejezdu alp naklikaná do map





http://g.co/maps/z6a7k
Dámy a pánové, konečně jsem sesmolil úvodní článek k chystané expedici pro tento rok. Rádi cestujete a máte dobrodružného ducha ?


Pojeďte také !





http://www.skoda110r.cz/article.php?aid=1246





pište, komentujte...článek budu průběžně doplnovat o další postřehy a zajímavosti.