Škodovky do celého světa

Nějakou tu svíčkovou si tedy taky odpustím, a stavím se do fronty Luci, jednu i pro mě na Houškomítingu 🙂
V tom případě se stavím do řady. Platbu si nadiktuj dle požadavku - tohle musím mít i kdybych byl týden bez oběda (ne že by mě to neprospělo 😉)
To se dělá? 🙂


Mno protože se množí seznam těch, kteří by to rádi i s podpisem, nabízí se varianty dvě ... první, kterou říkáš Ty a druhá, kterou navrhuji já ... houškosraz ... pro ty, kteří by se ho účastnili bych asi mohla zajistit samotné knížky (oproti závazné objednávce - platba předem nebo na místě 😀 ) mno a nějaký ten podškrt bych Vám dala tam .... jestli je teda o co stát 🙂
Luci smekám klobouk i s příčeskem a klaním se k zemi až mě přehazovačka vlaje.


Oficiální distribuce je samozřejmě fajn, ale mě zajímá spíše jak to plánuješ s autogramiádou?? Máme si knihu zakoupit individuálně a nějak si tě odchytnout??
Aha, summary jakože english synopsis. Tak to jsem z toho nepochopil 🙂 I to je zpětná vazba 😉





Gratuluji a už se těším napočtení
Summary je anglický abstrakt neboli výcuc, proto je anglicky pojmenován ...





a air condition ... to je schválně ... jako kontrast doby i samotného nápadu ... v textu se pak mluví o klimatizaci 🙂 ale i tak díky za připomínku 🙂
Supr. Myslím, že se zapráší. A nezklame.





Jen bych vytknul použití slov Summary a Air Condition.
teda už sem napnutej jak struna
Díky 🙂





Tak jak jsem slíbila, byla jsem ve čtvrtek v Praze a zjišťovala podmínky ... knížka bude k mání pouze přes prodejnu (i internetovou) NTM (Národní Technické muzeum, Kostelní 42, Praha). Cena je zatím v jednání a bude vzhledem k nižšímu nákladu (vyšlo to v 300 ks) mezi 200 - 300 Kč za kus ... během tohodle týdne mi to snad už všechno sdělí a já to sdělím Vám, pokud budete mít zájem samozřejmě 🙂 ...





Dále se nabízí osobní odběr přeze mne, pokud by měl někdo zájem 🙂


(a budu zřejmě na houškosrazu, pokud bude na přelomu března a dubna 😉 )





Přikládám obrázek s tím, co si vlastně budete moci v knížce přečíst 🙂





Je to jako odborná práce, obrázků je tam méně, ale pokud se po tom zapráší, snadnějc najdem sponzory pro všude dostupný prodej ...





tož díky a snad se Vám to bude líbit ... 🙂
Noo,klobouk smekam,vydat ve svem zivote knihu je mistrovske dilo!
gratulacia.. velky to pocin... daslia? ☺
Díky všem ... vydalo to NTM - tedy Náodně technické muzeum a k mání to bude pravděpodobně zatím pouze u nich ... dostupné to bude na jejich webu a bude se to dát objednat přes net ... je to sice trošinku horší distribuce, ale o to by měla být příznivější cena 🙂





Zítra jedu do Prahy o tom jednati, takže jak budu vedět víc, povím 🙂 ... teď je to i pro mě docela hodně horká novinka ještě z tiskárny 🙂
Vítej mezi spisovateli a samozřejmě blahopřeji.


Kdepak to vyšlo a kde to bude k dostání?
Gratulujem, snad darcek pre mna k narodkam
Lucko MOC GRATULUJU, že se Ti podařilo projekt dotáhnout do konce a že ještě jednou že jsi mi z něho dovolila použít přehledy vývozu eRek do Foto-katalogu š110r.
Gratulujeme a gratulujeme si.. údaje o exportu byly doposavad rozstrkaný všude možně..
Tak jo ... Je to tady ... Damy a panove, zde je to prekvapeni, na kterem se zacalo pracovat na konci roku 2007 ... Splnil se mi sen, vysla mi knizka 🙂 ... Skodovky do celeho sveta ... O tom, kam, kdy, jak a vselijak se vyvazely skodovky ... Plus spousta dalsiho 😉 jupiiik ... Mouchy to ma, ale ty musite najit vy, ja vam je neprasknu 😉