Ciganska autoskola na Slovensku :-)
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
DVD76
20. leden 2012
Bodejť by to nemělo vylomený kola,když to nemá ani převodovku...🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
Ferdo mravec
20. leden 2012
Nejdze trubka....aspoň že zvyšok auta je funkčný 😀
Líbí se
Link
Odpovědět
jourin
20. leden 2012
No ale predpokladam ze nikdo z nas u toho nemel vylomeny zadni kola co se netocej 😀
Líbí se
Link
Odpovědět
RST
20. leden 2012
Hmm, docela to valili... jinak taky se občas pohybuju podobně, pravda, max. z jednoho konce vsi na druhej:
https://www.skoda110r.cz/article.php?aid=846&olimage=31009
Líbí se
Link
Odpovědět
dejvV
20. leden 2012
🙂 takle mě manželka táhla taky, akorát to bylo jen 1km do vedlejší vesnice. bez všech dveří 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
jourin
20. leden 2012
Neni to sice eRko ale je to skodovka, a nemohu se nepodelit 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=h71GAI2TeS0
Líbí se
Link
Odpovědět
20. leden 2012