Ciganska autoskola na Slovensku :-)

Bodejť by to nemělo vylomený kola,když to nemá ani převodovku...🙂
Nejdze trubka....aspoň že zvyšok auta je funkčný 😀
No ale predpokladam ze nikdo z nas u toho nemel vylomeny zadni kola co se netocej 😀
Hmm, docela to valili... jinak taky se občas pohybuju podobně, pravda, max. z jednoho konce vsi na druhej: https://www.skoda110r.cz/article.php?aid=846&olimage=31009
🙂 takle mě manželka táhla taky, akorát to bylo jen 1km do vedlejší vesnice. bez všech dveří 🙂
Neni to sice eRko ale je to skodovka, a nemohu se nepodelit 🙂





http://www.youtube.com/watch?v=h71GAI2TeS0