Abychom se vrátili k původnímu. Dnes jsem obdržel následující SMS: Privet:zijech,?





Zpráva přišla z nějakého mnou neuloženého čísla. Odmítám na takové zprávy reagovat. Takže jestli to byl někdo z místních, ozvěte se mi prosím znovu s podpisem. Jestli to byl kdokoli jiný, nechť si trhne končetinou.
Se zabavením RSa by to nebylo tak žhavý - pokud si to tak namaluješ pro sebe, nikoliv za účelem prospěchu v hospodářské soutěži, tak to nevadí. Nicméně už takový auto nesmíš prodat 🙂
A jestli vejde v platnost ACTA, dostaneme se do absurdní, ale naprosto reálné situace, kdy:





- Vám na letišti zabaví notebook, foťák nebo MP3/4, kvůli nelegálnímu obsahu (tedy jakémukoliv, ke kterému na místě nepředložíte důkaz o legálním nabytí - licenci),





- Vám na letišti zabaví i ponožky Puuma a trenky Adidos co máte na sobě, protože poškozují značku výrobce,





- Vám během rallye veteránů v horách zabaví celní správa celý RSo, protože jste nezaplatili licenční poplatek za jeho válečný barvy 😋
pokud ze šrotu a chceš to nazvat svým jménem a vydávat za svůj vůz tak klidně ano, pokud to má alespoň číslo kasle a máš k tomu papíry tak je to asi OK.





Pokud si nastříkáš eRko do RS barev (celého designu) který nějaký umělec vymyslel a má na to své právo...
Počkat, to jako že když z kupy šrotu stavíš eRko, tak na tebe přijde fabrika s tím, že vytváříš nelegální kopie ? 😀
Srandičky srandičky, ale barevná schémata 130RS ze 70.let mají také svého autora, a jestli někdy vstoupí do OSA, začnou jejich agenti klepat na vrata majitelů replik...
To bude spíše někdo z "OSA nostra" , vyzvídal jestli nevyvíjíš autorskou činnost, aby tě mohl zkásnout 😀DD
start200@seznam.cz si myslim, podle dotazu bude Kalouskův soukromý mejl 🙂
Zrovna teď se chystáme v práci na instalaci systému s osmi kamerama v relativně náročných světelných podmínkách (hudební klub pod zemí), tak pak můžu dát reference jak to funguje 🙂 Ale kamery teda v cenové relaci 7-10 tisíc bez DPH...
IP kamery používám už přes rok. Jak statické s vysokým rozlišením, tak otočné se zoomem. Mrkni se na http://domeceksnu.cz - můžeš si listovat minulostí několik let zpět.





Konkrétní otázky spíš mailem.
Malinko mimo, ale...





Napadlo vás už někoho použití IP kamery?? Případně jaké s tím máte zkušenosti?





Ceny už nejsou nijak závratné a při dosahu wifi je možné mít místo docela slušně pod kontrolou z jakéhokoliv místa s netem.
Proto je rozumné na Facebooku oznamovat dovolenkové toulání a zahraniční cesty až POTÉ 🙂 Nikdo nesmí pojmout ani stín podezření, že nesedíte doma/u garáže a nestřežíte svůj majetek.
Dejve tohle znám od motorkářů, ale motorka je přecijen kompaktnější. Erka se ale taky kradou, všichni víme 🙁.
Jj a v létě všichni čumí na facebook, až se tam objeví hláška:


"tak zítra konečně vyrážíme na dovolenou"


A v zimě


"tak zítra jedem konečně na hory"





Je to v podstatě taková pozvánka. Zn. nebudeme doma 😀
Jj, já jsem takhle prodával auto a stačila fotka auta u garáže a směrovací číslo a ani jsem nemusel dotyčnýmu řikat kde to je. Na dotaz, zda-li chce vysvětlit cestu mi řekl, že ne že ví kde to je a že si to našel na netu. To mě trochu zamrazilo a garáž jsem měl zavřenou. Od doby kdy mi šlohli skůtra nikde neprezentuju co mám a kde to mám.
Ono to celé sice příjde legrační,ale prdel to rozhodně není.Na tyhle signály bych byl obezřetnej,Dave.Vlky z lesů žene hlad...


PS: hlavně bacha na fotky mazlika u garáže (nebezpečná kombinace).-)
m8: jak jsem tu psal před časem, podobným stylem mě kdosi vyzval k poslání fotek jednoho auta. Na moji žádost, kdo je a proč to chce mi poslal odkaz na sbírku fotek toho auta na mé "oblíbené" rajče. Tak jsem dál nereagoval, on taky ne.





Mail už nemám, smazal jsem to.
Do Tanvaldu není daleko...
A já koukám že ty už děláš zásoby....
Myslíš něco ve stylu ,,Optimista se učí anglicky, pesimista rusky a realista střílet,,? 😀
m8: možná je čas se probudit
Aj ja kradnem, aspoň to mi tvrdí celé okolie, vrátane programu Svokra 1.0 😀
Normálně, kradu, co bys čekal? 😀
No a kto Ti ho financuje? 😀
Což o to, mě tady jen chybí nějakej základní kousek slušnosti, tak až takové individuum potkám, tak abych věděl s kým mám tu čest...
Tvl 😀:D
Big Brother aneb 1984 se blíží 😀
Bohužel sekci vtipů tu nemáme....


Krom toho, že mi na mail přijde množství technickejch dotazů co kdo nalezl u nás na stránkách (http://skoda110r­.eu/) a někdo hold něco potřebuje upřesnit, tak dnes přišla perlička a propos, kdyby někdo z Vás věděl něco o někom s mailem start200@seznam.cz





A teď co mi přišlo:


Zdravim tě,chci se zeptat kdo ti financuje to erko?





Odpověď zněla:


Zdar,


nechtělo by se to podepsat, když už se ptáš na osobní otázku.


S pozdravem m8





Protože si o své finanční situaci nehodlám dopisovat s neznámým člověkem natož pak s individuem tohohle typu.





Odpověď přišla:


tak nic,s tebou se bavit asi nejde.nazdar





Řekněte mi někdo prosím, co to sakra má znamenat? Kde to jsme?