mám je podle toho udělaný, nakreselný v autoCADu a mám svoje podklady i v Correlu. Z toho by se mohlo dát vyjít a dokreslit novou potřebnou stupnici. Loga a nápisy se pak už nechají použít ze scanu. Jestli chceš, pošli scany, můžu se ti to pokusit stvořit, případně bych to zkusil zařídit.
Potřeboval bych pomoci s návrhem polepu budíku tlaku, předělal jsem mechanický na elektrický a teď mi je třeba nového polepu. Kdo umí?
Konkrétně jde o tuhle záležitost http://skoda110r.eu/?page=uprava_budiku . Přestavěl jsem VDOčko do obalu budíku PAL a teď bych potřeboval vzít původní stupnici a podle ní ocejchovat stupnici starou, tak abych zachoval vzhled Pal budíku.
Stupnice nascanuju a výrobu samotný samolepky si zařídím, ale v grafickym programu neumim.
29. leden 2012