no do pr*ele 😀
V návaznosti na Chrobákovo téma ... v tu chvíli bych buď přemýšlel jaké to asi bude v pekle, nebo bych se možná i po ...





http://www.loupak.cz/video/auto-moto/8692-tohle-bylo-o-fous
nemyslím si, že by se ti zvětšilo kolo, podle toho jak to vypadá na té fotce tak to tipuju na max. 1cm materiálu. Vyfouknout kolo musíš protože jinak by jsi to na gumu nenatáhnul, po opětovné nafouknutí to prostě vyplní tu dutinu (funguje to asi jako duše v pneu)
Petr : 😀 😀





No, mě spíš není jasný jak to nasadím zpět. Jako chápej, sundavám 14" kolo, ufouknu, nasadím na to tohle, přifouknu a mám 20" a jak to narvu zpátky do podběhu ? 😀





Stejně musím kolo sundat a nandat, tak mohli rovnou vymyslet nějaký komplet. Ale soudě podle nápisu na vynálezu "V 1.0" těžko říct, jak se to vyprofiluje ve verzi 2.0 😀
Tvl, představuji si, až by se v plným cajku při pohledu vpřed pravým bočním oknem ten novodur probrousil na pryž 🙂))
Koupit KG DN500, uříznout proužek, ufouknout, nasadit, nafouknout a hurá 😀
To chlapci objevili emériku 😀 Uz snad v pěti letech jsem měl na autíčku od autodráhy obalený kolečka izolepou...





Já si myslím že OR6 je dostečná alternativa 😀
http://auto.idnes.cz/driftovani-pro-kazdeho-nasadite-dve-obruce-a-uz-se-klouzete-p4k-/ak_aktual.aspx?c=A111213_124510_ak_aktual_ada





Zajímavý nápad a určitě parádní atrakce na sraz. Jenom ta cena by mohla být někde jinde.