Dodatek: Bude to fungovat tak ,že se s klubovou testací dostavíte na registrační místo (tam kde Vám dávaj Véčka), tam dostanete papír a s ním jdete na Magistrát na přepis. A víte v čem je ten vtip, že se tak dlouho čekalo?? Počítače na Magistrátu patří pod ministerstvo Vnitra. Tiskárny ale pod Dopravu. A oni se nebyli schopní dohodnout, jestli jde napsat dokument na počítači jednoho resortu a tisknout pod jiným resortem 😀 Bez prdele!! Tak jsem si na podporu tý naší republiky koupil trs banánů...
30. leden 2012