Novela zákona 10 litrů za přepis

A doufat, že si to mezi tím prodávající nerozmyslí...
dodělat a poté přepisovat 🙂
To je fajn, ale jak to udělat s autem na renovaci... 🙁
Dodatek: Bude to fungovat tak ,že se s klubovou testací dostavíte na registrační místo (tam kde Vám dávaj Véčka), tam dostanete papír a s ním jdete na Magistrát na přepis. A víte v čem je ten vtip, že se tak dlouho čekalo?? Počítače na Magistrátu patří pod ministerstvo Vnitra. Tiskárny ale pod Dopravu. A oni se nebyli schopní dohodnout, jestli jde napsat dokument na počítači jednoho resortu a tisknout pod jiným resortem 😀 Bez prdele!! Tak jsem si na podporu tý naší republiky koupil trs banánů...
Ahoj ve spolek, je to tu konečně !





Novela o odpuštění poplatků při přepisu hist. vozidel je hotová. Čeká na podpis, od cca března by měla fungovat. Halelůja!


¨


Info od člověka co se právě ze školení VCC