A nevíte kde bych je mohl koupit? nebo nemáte je náhodou někdo z vás? navíc.. 🙂
Např. houkačky, výrobce PAL "Famfár" dvoutónové. Označení pro nízký a vysoký tón N1 a N2 v provedení černého laku nebo E1 a E2 v provedení chrom.





https://www.skoda110r.cz/article.php?aid=100&olimage=8622
Chtěl bych se Vás zeptat jestli nemáte zkušenost stím jaké klaksony se davají na erko r.v. 1977. U předního nárazníku mam na každe straně kabel na klakson, takže potřebuju vědět jaký dva klaksony tam mají bejt? Díky