Klaksony
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
m8rinek
4. únor 2012
http://aukro.cz/klaksony-fanfar-na-veterana-i2094939124.html
Líbí se
Link
Odpovědět
Pilda
4. únor 2012
A nevíte kde bych je mohl koupit? nebo nemáte je náhodou někdo z vás? navíc.. 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
Petr
4. únor 2012
http://skoda110r.com/view.php?cisloclanku=2005111002
Líbí se
Link
Odpovědět
mkupe
4. únor 2012
Např. houkačky, výrobce PAL "Famfár" dvoutónové. Označení pro nízký a vysoký tón N1 a N2 v provedení černého laku nebo E1 a E2 v provedení chrom.
https://www.skoda110r.cz/article.php?aid=100&olimage=8622
Líbí se
Link
Odpovědět
Pilda
4. únor 2012
Chtěl bych se Vás zeptat jestli nemáte zkušenost stím jaké klaksony se davají na erko r.v. 1977. U předního nárazníku mam na každe straně kabel na klakson, takže potřebuju vědět jaký dva klaksony tam mají bejt? Díky
Líbí se
Link
Odpovědět
4. únor 2012