Motor Škoda 762 OHC kam patří???

+10 tis ale nemusí platit každý takže s tím prodávající nemá kalkulovat. Já jsem si s ní snažil popovídat, zhodnotit skutečný stav, ale ona stále opakovala to samé a dělala ze mě idiota. Neustále tvrdila jak s tím dědeček vůbec nejezdil, pečlivě se o to staral, a že to je vlastně nové auto s najetými 15ti tisíci. Ale vypadá hůř než jak vypadala stovka našeho dědy s najetými 190 tis.


Sice je to LS, ale v tomhle stavu prostě nemá hodnotu 20tis. Ona začala vymýšlet teorie jak by za samotnej interiér dostala 5 tis.. A zbytek by stejně koupil akorát kovošrot. Navrhoval jsem ji, že si ji vezmu za nějakou rozumnou cenu pokud by se neprodala aby nemusela do šrotu, ale to vůbec.."To se vůbec nebojte, já to prodám".


Zase takovou hromadu nových dílů jsem tam něviděl. Něco tam bylo, ale rozhodně ne nic nedostupnýho nebo extra cenýho. Polskej vejfuk, rámečky světlometů, brzdovej válec, bubny, pružiny a pak hromada šrotu...
To ja jsem si naopak s majitelkou pekne pokecal, ale jel jsem tam taky s jinou predstavou. Pozadovala 20tis, coz je v podstate to same co 10tis + ekopoplatek. Nebejt to LS navic s cervenym interierem, tak se mi to zda moc..takhle to sice neni levne, ale vicemene to tu cenu ma. Navic k tomu byla jeste hromada novych dilu. Ja ale neshanel auto na kompletni renovaci, takze jsem ji tam s tezkym srdce ponechal osudu.
červenej interiér byl pěknej, auto kompletní, ale hrozně opotřebované, prahy a podběhy měněné autogenem, zespodu orezlé, lišty probroušené, lak opravován štětkou, střecha pomuchlaná, přední kapota zlomená, v palubce nějaké úpravy jako hodiny, kouřilo se tam, potah střechy je víc žlutohnědý než bílý, motor musí mít najeto o mnoho víc než kolik je inzerováno, což znamená náročnou generálku(R písty nejsou), chromy KO..


Takže za tuto cenu neprodejné a s majitelkou nebyla rozumná řeč.
I ja tam byl nejak pred nvoym rokem. Auto je pekne a hlavne kompletni, nicmene jen dobry zaklad na kompletni renovaci. Ten cervenej interier byl ale netknutej.
SDG: spousta prodejců nemá soudnost a chtěj za to miliony, pak to holt musí takhle dopadnout.





Stejně pravděpodobně dopadne i tohle auto, byl jsem se na to podívat, reálná cena max 8 tis, opravdu není tak pěkný jako na fotkách a popis přinejmenším lže.


http://auto.bazos.cz/inzerat/13910283/Prodam-vuz-SKODA-110-LS-prepis-bez-ekodane.php
Njn... dveře na stovku s klikama ven jsem tady nabízel... včetně skel, zámků... nikdo to nechtěl tak to na podzim skončilo v hutích - doslova... Zn: kovohutě Rokycany
Co s motorem na který nejsou díly? Do vitríny jako těžítko? Tehdy jsem obstaral pro Šwejka OHCčko 1500, který bylo poskládaný na klasickém spodku favorita. Jako zajímavost pěkné, ale do provozu nepoužitelné.
ano, třeba v ceně 60tis je i převodovka...





A pak je tam kilo s klikama ven, anatomy a rámem za 35tis. slušněj vejvar když člověk ví za kolik ji koupil a ted ji jen překupničí dál...
Ten samý motor je v inzerci i na Skodateamu a vypadá to, že ten samý člověk tam nabízí (k němu ze stejného auta?) i automatickou převodovku Praga.
60 tis za prototipový motor není zas tolik. origo 1150 přijde na 150tis. Slušný motor na JAwu 350OHV za 60tis nekoupíte.
Noooo tak to je masakr 🙁 Čekal jsem velkou cenu, ale o kousek nižší 😉
Poslední nabídka je prý 60tis. Psal jsem na inzarát
Hlavně mi to zajímá proto, že tento motor je naprodej na Bazos.cz 😉 Chtěl jsem vědět jestli jsem to tipoval správně 🙂


http://auto.bazos.cz/inzerat/14422885/Motor-ohc.php
Řada 760 je typová řada prototypů z let 1976-80. Zkoušely se různé obsahy v různých karosériích.
Čauwesz, chtěl bych se zeptat v čem jezdil tento motor Škoda? Podle sání na druhé straně nejezdil ve Škodovce zřejmě vzadu s pohonem zadních kol. Nebo , že by byl použit v prototypu http://www.skoda1203.estranky.cz/fotoalbum/skoda-prototypy/skoda-762 ???? Třeba píšu kraviny, ale moc by mě to zajímalo kam patří, tedy pokud je to do osobního vozu Škoda 😉 Díky za odpovědi.