Noo,odstranovac jiz nema v sobe dichlormethan.Nerikam ze to bez toho nefunguje,ale je to rozdil jako den a noc.





Jardo do zeme se nepropadnul,je proste zakazano jej vyrabet a uz se proste nedela.Tim padem spatne sehnatelne,ale jak jsem psal sehnal jsem!


Udajne dichlormetan podporuje rust rakoviny.Ale to cigara asi taky!
Kupoval jsem ho v prosinci, a teď jakoby se do země propadl. I když jsem dřív kupoval jiný, tenhle měl stejnou konzistenci a fungoval.
Že jsem tak smělej, čím specifickým se právě tento odstraňovač vyznačuje?


Kdysi jsem párkrát použil Lakostan k naprosté spokojenosti, ale netuším, jestli se teda ještě vůbec dělá. Teď jsem dlouho žádnej odstraňovač nepoužíval.
Noo,tak panove vyrizeno 20 plechovek je doma 😉
Taky se poptám.
Noo,je to mozny nepopiram,ale jsou proste veci ktery jinak nejdou 😉


Jinak na netu jej maj,ale dodat uz nemohou!


Kdyby jsi nato Davide padnul tak mi prosim vem co sezenes!
Objednat z netu nejde? V nabídkách stále je http://www.express-color.cz/products/odstranovac-nateru-p-05-1kg/ Nicméně ho taky používám a taky se radši zazásobím...





PS: Hansi neslyšel jsem od Tebe kdysi hlášku ať si odstraňovač nechám na plot? 😀
Vazeni, prosim o pomoc,shanim odstarnovac nateru P05 vyrobce COLORLAK.


Bohuzel se od noveho roku nesmi prodavat to jsem se dozvedel moc pozde.


Mozna nekde je jeste stara zasoba na prodejne.


dekuji za pripadnou informaci


zdravi Hansi