Optám se Ti, kdyžtak mail 😉.
Teda, tady se řeší věci.... 🙂 m8rinku, jak je to s tím Stadionem, pořád to je ještě aktuální??? Dej prosím echo, Stadionek doma ještě nemáme...
Hansi kastle je u mě, motor ve šluknově, mít motor tak už to jezdí.
Výjma pařízka není velký problém sehnat něco bez papírů v pěkném stavu za rozumný peníz. Stačí hledat v inzerci.
Já před 8 lety koupil za 150kč 550ku,od té doby jsem na ni nešáhl ale jednou 🙂..21 co jsem měl jsem vyměnil za čz 175 typ 477i s spz,pak se na tom sekla převodovka - zůstala zařazená jednička a taky se na ni pár let už práší v koutě..jinak mám Jawu 20 na papírech,mám ji už 11 let,postavil jsem si na ní před 8 lety fungláč motor,vyšel mě asi na 5000 a jsou tam původní jen kartery,magneto a válec který je po výbrusu + hlava a karburátor.Není to žádá muzejní uloženka ale má svou patinu🙂. A ještě mám J23 mustang na papírech co jsem kdysi vyměnil za škodu 110 L http://www.skoda110r.cz/article.php?aid=980 akorát že je tam v háji motor a zatím nebyla chut se do toho pustit,sbírám si podklady na opravu té čezety,mám na ni druhý motor, taky vadný a z těch dvou poskládám jeden kde bude co nejvíce nových ND - na jednom motoru je prasklý karter..
to jo je to horší,ale pořát to jde. Když si vzpomenu, že jsem si prvního fichtla koupil za 350 kč s plnou nádrží... 555ky tenkrát nikdo nechtěl, ted ji mám rozebranou ve sklepě a pomalu se na ni chystám, jen ještě sehnat prsíčka pod nádrž...


Nedávno mi utekla 21čka za litr i s papíry🙁
Noo,mam takovej dojem ze u Jardy mam taky mopeda.Tak ze Karle jesti mas zajem tak se urcite dohodneme 😉
Já taky myslím že tohle není problém.. ale jinak jak říká Jarda,ta doba kdy toho bylo všude plno je pryč..kde jsou ty časy kdy se mi doma válelo 5 fichtlů 555 - 23 jen za odvoz 🙂..a ty pouliční vesnické fichtlgangy po polnačkách 😀..to byly časy pánové🙂.A jeden z nich,555 nakonec skončila zde u Dandy.
O Pařezu ani nemluv, tak 4 roky zpátky ho táta někomu věnoval (doufám), protože já měl tehdá nějaký těžký životní období a nechtěl ho.


Dneska mě hodně sejří, neb tenhle Pařez u nás v rodině byl dýl než já....


Na druhou stranu jsem tenkrát mohl posejřit daleko víc věcí a hůř.





Díky za tipy a rady, vstřebávám a zpracovávám 🙂
21ku za litr koupíš. pařeza (555,550) rozhodně ne.
KDB vím o parádním Stadionu S22, který by se pro tyhle účely hodil, je kompletní, bez zásáhů, jen se solidní patinou, ideál na to ho umístit do pokoje a zasypat slámou, jen cena není uplně šrotové, na druhou stranu u tohohle kousku jen poroste... 😉
To že se jich válí všude spousta už taky neni pravda...


A sehnat něco co by se dalo postavit do baráku a ani to nemusí být pojízdný je taky docela fuška. Nejsnadnější je se spřátelit s majitelem kovošrotu aby ti je dával stranou.
Záleží co je u tebe symbolická cena? Dá se sehnat za 1000 a víc, doby kdy jsme si je jako desetiletí kluci kupovaly za 300 jsou fuč🙁


koukni sem http://www.motoinzerce.cz/motorky/jawa/?od=120


ale nejlepší bude sehnat někde na dědině, po stodolách a půdách se jich válí spousta.
Vážení přátelé,


co by panic na poli jednostopých ořů se na Vás obracím s otázkou : je těžké dnes sehnat Pionýra ve vrakoidním stavu za symbolickou cenu ? Nebo se už i tady ceny za šrot vyšplhaly do nebeských výšin ?


Jde mi o pořízení tohoto stroje jako uměleckého artefaktu do pokojíčku, tudíž technický stav není důležitý.