To jsi ještě neviděl WS platinum paint protector! Plechy se stanou vzduchovko a vajíčko odolnými 😀
Protože v telce to vždycky blbě sestříhaj. V reálu to vypadá asi takhle:





"podívejte jak je ten lak krásně vyleštěný, po škrábancích ani stopy, úžasné", následně se udělají škrábace a "ó takové hluboké škrábance, hrůza. To už asi nepůjde opravit".





No, a pak se to sestříhá 😀
Ale já na vlastní oči v televizi viděl, že to Horstovi funguje 😉))
Osobní zkušenost - lákačky na kačky 🙂


Jak píše RST, obstojně na drobné škrábance funguje voskovka a barevná leštěnka. Ovšem s dočasným efektem. Je potřeba to obnovovat. A nebo potom zmíněná laková tužka. Ale pro uspokojivý výsledek je nutno škrábanec dobře očistit a po zaplnění barvou rozleštit do roviny s okolním lakem. Avšak nikdy se škrábance úplně nezneviditelní, jak hlásá reklama.
Kolega v práci koupil tu od Horsta Fuchse, přímo Fix-it-pro, na vlastní oči jsem viděl, jak to škrábance krásně zviditelnilo. Soused pořídil nějakou asi 5x levnější, ta aspoň celkem obstojně leštila, leč škrábance nezlikvidovala taky.


Za mě jsou to akorát lapačky na kačky a přijde hloupý a všecko skoupí. Když už opravovat škrábance, tak lakovou tužkou, nebo mi jakž takž funguje "voskovka" a barevná leštěnka, např. Sonax.


Tak jako v reklamě jsem ještě nic fungovat neviděl. Ale zase nemusel jsem vidět zatím všechno...
Před rokem jsem něco podobného zkoušel a nějak jsem z výsledku nebyl uchvácen... U některých škrábanců to maskovalo celkem dobře, ale některé bylo vidět i po aplikaci fixy, ale byl to nějaký levnější šunt, rozhodně to ovšem nefungovalo tak, jak to je v přiloženém videu...
Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s tímhle nebo něco podobnýho? http://obchod-s-darky.cz/tv-products/183-fix-it-pro-tuzka-na-opravu-laku.html mam škrabance na Erku ale i na jíných autech. Díky