Kdybys chtěl propírat zlé cyklisty tak založ patřičné téma,můžu napsat velmi dlouhý referát,ještě ani není léto a už se zase zážitky hromadí 😀:D. Tohle video jsem viděl,celkem sranda a taky mě pobavilo tohle autentické 🙂.. i když bez cyklisty🙂. http://www.jenproauta.cz/video/3078-vybrzdovat-kamion-je-kravina-ridic-octavie-za-to-zaplatil?utm_source=356x199-aumojekoule.cz&utm_medium=banner&utm_campaign=jenproauta.cz-356x199
Promíííň 🙂 Ale tak je to jen můj názor, je tu určitě i spousta jinýc...
A je konec 🙂)) já se těšil jak tu properem zlé cyklisty a on to utne hned v prvním kole 😕😀.
Doufám, že to myslíš jen jako vtip a nevěříš v autentičnost videa...
Musím říct, tohle mě opravdu dostalo, všechna čest šlapálistovi, ne snad za unikání policii, ale za ten výkon.





http://www.loupak.cz/video/auto-moto/9903-policejni-honicka-cyklisty-na-dalnici-d1