Zapůjčení stahováku kulových čepů
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
mkupe
23. duben 2012
Pánové díky, ozval se mi kamarád z Hradce, že asi má to co potřebuju. Tomáši, ty se taky prosím pro jistotu mrkni. Díky.
Líbí se
Link
Odpovědět
dragon
23. duben 2012
Mám, ale v dalekých Českých Budějovicích a jestli dobře koukám a jsi z Hradce, tak nejblíž bych ho dokázal dopravit asi někam ke Kutné Hoře...
Líbí se
Link
Odpovědět
Lord-Dj Free
23. duben 2012
musím se podívat ale asi mám
Líbí se
Link
Odpovědět
mkupe
22. duben 2012
Vážení, kdo zapůjčí stahovák kulových čepů - na spojovačce potřebuji vyměnit manžety kulových čepů. Díky.
Líbí se
Link
Odpovědět
23. duben 2012