výstava Concours d’Elegance

my byli tu a máme 2. místo 🙂





http://dejvv.rajce.idnes.cz/Svanda_cup_2012/#
byl brácha s rodiči, my byli jinde. Počasí se nakonec OK a akce naprosto parádní.





http://marvi84.rajce.idnes.cz/Chateau_Loucen_Concours_d_Elegance/
Prošel jsem pár galerií a musím říct, že za mě je stejně nejlepší toto:
Ono vzhledem k tomu, že vstupné pro jednotlivce bylo cca. 500 peněz (na jeden den),to muselo být luxusní🙂:-) Čhtěl jsem se tam jít podívat, ale nějak se mi cena zdála přemrštěná🙂
Viděl jsem i reportáž v TV a vypadalo to hodně luxusně.
Tak jak se líbilo? Koukal jsem na fotky a byla to teda nádhera...
Ahoj ve spolek,





o víkendu se koná zajímavá akce/výstava.





Světová výstava historických automobilů Concours d’Elegance , zámek Loučen u Nymburka.





http://loucenconcourselegance.com/





Jedeme, přidejte se.