Tak dneska jsem se byl informovat, ohledně zapsání kol do TP. Výrobce kol musí vystavit certifikát a vyjádření, že kola jsou homologovaná a můžou se montovat na daný vůz. Pak pracovník STK asi napíše vyjádření ohledně zapsání alternativních kol do TP.
Noo,Marty co to je nejake podklady???? Musi vedet ze po nem bude technik vyzadovat tzv. Allegemeine Betriebserlaubnis (ABE).


To je ale nemozne sehnat,tak ze nemusi nic shanet,jinej papir neni stejne nic platnej.
Myslím homologační listy pro daná kola.
Chci vidět, který technik na základě pohledu do TP se zapsanou nějakou anomálií schválí použití i na jíném voze 😀.





Co jsou to ty potřebné listy? http://img.skoda-virt.cz/forum_upload/2007/09/04/7_545_63706__2007-09-04_12-04-50_13.jpg





Ono na š100-110R toho zas tak moc dobově nesedí a to co je v TP dřív šlo, za flašku a ne za lejstro, takže dnes jsme (jste🙂) kde?





PS: na erku jezdím litá kola již druhým rokem a jediný problém při kontrole byl rozměr pneu, který do očí bil...
Pánové když už se to zde probírá, tak toho využiji a zeptám se. Náhodou potřebné listy pro kola která se dávala na vývoz do anglie( myslím ty 5,5"😉 někdo z vás nemá? Asi budu v létě dělat převařáky.
U nových aut není naprosto problém kola zapsat, buďto hom. list od kol či vyjádření výrobce auta (často placené různé poplatky dle výrobců...).


Ale bacha třeba u Octávek by se měli měnit tlumiče za měkčí třeba když máš 17 kola.





Ke starým škodovkám vždy záleží na daném technikovi STK či z registru, ty papíry co jsou po netu nejsou originál čili si je můžete tak akorát...


Buďto vemte velký TP, kde už kola zapsaná jsou a dejte to vedle sebe, ať Vám vysvětlí, proč to nejde zapsat nebo zkuste rozumnýho technika, který tu dobu zažil a něco o těch autech ví. Každopádně mnoho takových lidí není... Určitě ne na velkých STK, spíš menší někde mimo velkoměsta...


Každopádně poldům je do toho prd neb v malým zapsaný nic není a velký s sebou vozit nemusíte...
REsil jsem to primo s firmou TUV-SUD a vyjadreni je zaporne at uz se jedna o nova ci stara auta.





Dobry den,


Mam na vas dva dotazy. Prvni je ohledne zapisu kol do TP na Skoda octavia II (2004) 2,0tdi 103kW. Kola jsou znacky MIM a jsou rozmeru 7,5/16 ET35. Mam k nim i knizku/doklad kde je kompatibilita s VW resp Skoda uvedena. Jen je zde Passat a Superb. Pouzite pneu jsou psane od 245/45R16 az po klasickych 205/55R16, ktere jsou pro moji Octavii predepsane a nejspis bych je i zachoval. Je tedy mozne tyto kola pripadne i dalsi rozmer pneumatik dopsat do TP a co vsechno to obnasi?





Zadruhe mam doaz ohledne meho dalsiho vozu a to je Skoda 100 resp 110L rallye. Vuz bych chtel provozovat na 13" idealne i s pneu 175/50R13. Rychlomer bych naladil tak, aby odpovidal mensimu obvodu pneu a ukazoval realnou rychlost. Jedna se o lita kola 5,5"/13 v rozteci 4x130 delana primo pro vozy Skoda v UK. Vuz bych rad provozoval s dobovym motorem 1150ccm, ktery byl pro typ Skody 100/110 schvalen a primo s nim u typu 110L rallye rovnou i dodavan. Vuz nema bezpecnostni ram(mimochodem lze nejak docilit legalnosti ramu v provozu?) ani jinne zasahy do konstrukce. Vyfuk je presne podle dobove specifikace neprekracujici hlukovou normu. Myslite, ze je mozne tyto veci v aute provozovat a zapsat do TP?





Dobrý den,


na vozy Škoda Octavia výrobce stanoví jaké rozměry kol a pneumatik je povoleno montovat. Toto je uvedeno v technickém průkazu vozidla. Jiné rozměry není možné použít.


Na druhou Vaší otázku je v zásadě stejná odpověď co se týče kol a pneumatik. Bezpečnostní rám do vozu, který je schválen pro provoz na pozemních komunikacích se montovat nesmí. Tyto úpravy jsou možné pouze u vozidel určených pro sportovní účely a podléhají tedy zcela jiným předpisům.
Nevím jak teď, ale měl jsem noty na Rapida, kde byl zapsán i výrobce kol KN a Metaz Týnec.
No je to tak , taky bych měl pro klid duše hliníky zapsaný v TP... Ale asi to martyrium podstupovat nebudu... m8 myslim že značka/výrobce se nepíše jen rozměr disku a pryže
m8rinek: páni, tak to koukám. Tak to se na základě toho dokumntu snad i na úřadě o něco pokusím. Jen je škoda, že jsou tam pneu o šíři max 165. Píše se do tp i to o jakou se jedná značku kol, nebo by tam v případě úspěch bylo schválena litá kola o šířce 5.5"?
Jirko u novějších aut a kol ano, ale sehnat takový doklad k 30let starým kolům je nereálné🙁
Hih zrovna včera jsem tyto informace scháněl pro kamaradá, koupili v nejmenovaném aaautobazaru Fabii na 16" plechovejch diskách.... A prej jak to udělat aby je měl zapsány v TP, načež jsem na obědě oslovil spolustolujícího technika STK. Legální cesta je velmi triviální.... ke konkrétnímu disku je potřeba získat od prodejce disku jakýs homologační list , ve kterém se udává, že tento disk je určen pro použití na tomto vozidle za použití těchto pryží... S tímto důležitým papírem na spřátelenou STK, kde technik do protokolu svým podpisem a kulatým razítkem potvrdí že tato kola jsou opravdu použita na tomto voze... a následně už spřátelený úřad, kde úředník za mrzký kolek vše zaknihuje do velkého TP což není až tak důležité a hlavně do systému, kde se pak online dopravní pomahač může přesvědčit že ho nikdo netahá za nohu a že si bude muset najít jiný důvod k buzeraci 🙂


Jo a pokud je disk výrobkem AZNP tak homologační list dodá spřátelený autorizovaný servis 🙂
Jelikož se výrobce, k přestavbám vozů Škoda starších deseti let již nevyjadřuje, napadá mě to řešit snad jen jako individuelní přestavbu vozu dle zákona. Viz: http://www.advertiseco2.eu/IMG/pdf_Zakon.pdf paragraf 29. Ovšem toto platí pouze u nás, nikoliv v Německu.
Marty 15" Ronaly jsou pro brouka a podobně nikoli pro škodovku.





Vítku, kamarád Ti kecal v TP se rozlišuje o jak= jde disky zda o plechové, či z lehkých slitin.





Osobně jsem již změnu základních údajů v TP absolvoval a stačí vyjádření z odpovídajích míst, tj. výrobce či certifikovaného úpravce, jen se obávám, že nic takového na škodovku neexistuje...
Tak to nevím jestli se povede. Nevěřím tomu, že se mu povede sehnat pápír že je to na dané vozidlo schváleno (leda nějaký upravit a to zavání velkým problémem). Jinak jak to vlastně funguje u nás, kamarád mi nedávno povídal, že už se v tp neuvádí zda se jedná o litá kola,či plechová. Podstatné je prý pouze, aby byla správná šířka ráfku a daná pneu. Přemíšlím, že bych se vidal na úřad pod záminkou,že chci na erko 5,5 palcová kola, která se dávala na vývoz do anglie,ale ve skutečnosti by šlo pouze o to abych tam mohl dát loukotě.
Ahoj Všichni,





Obrátil se na mě kolega Torsten z Německa s prosbou o nějaké podklady na základě kterých by na německé STK nechal na eRko zapsat 15´´ kola RONAL


http://www.skoda110r.cz/article.php?aid=25





Osobně pochybuji, že by se u nás něco takového našlo. Když už by ronaly na autě někdo měl tak jen jejich 13´´ verzi podloženou obecným povolením na "AL" kola v TP





Ale pro jistotu se ptám - nevíte o tom někdo něco ?





Díky Martin