Tak dnes jsem jednal s vnučkou majitele, která to vyřizuje. V pondělí jde na uřad vystavit duplikáty a ve středu snad přepis. Zítra nebo pozítří bude motorka doma 🙂
Pokud se nepletu, tak při vkládání do depozitu se odebírá SPZ+OTP. Zkontroloval bych si, že je opravdu v depozitu.
asi STK a přepis.
Majitel si nechá vystavit duplikát TP, a pak je vše stejný, záleží co s tím chceš dělat. Evidenčka, stk, depozit...
Pánové měl bych na Vás dotaz. Zřejmě budu kupovat bizona s pavem. Ale má to menší problém a to ten že jsou TP v depozitu,ale majitel k tomu ztratil veškeré náležitosti. Jediná věc, kterou našel je malí TP od bizona. Neví někdo z Vás jak se takové přepisání řeší? Jde moto přepsat v depozitu a nechat ho v něm?