Tak dnes jsem jednal s vnučkou majitele, která to vyřizuje. V pondělí jde na uřad vystavit duplikáty a ve středu snad přepis. Zítra nebo pozítří bude motorka doma 🙂
Pánové měl bych na Vás dotaz. Zřejmě budu kupovat bizona s pavem. Ale má to menší problém a to ten že jsou TP v depozitu,ale majitel k tomu ztratil veškeré náležitosti. Jediná věc, kterou našel je malí TP od bizona. Neví někdo z Vás jak se takové přepisání řeší? Jde moto přepsat v depozitu a nechat ho v něm?
21. květen 2012