No kdyby todle BT (benet tuning) dal do výroby tak bych se nedivil kdyby to vypadalo právě takhle ... už nějaký ty auta vyrazily z jejich dílen a práce jsou to nádherný ... jen si to nechají zaplatit no... není divu hodně kvalitní práce 😉
Jestli jste to někdo četl, tak to není od škodovky, ale auto postavila firma Benet jako prezentaci svých schopností. Vystavili to v Lipsku na autosalonu.
Je to pěkný a u VW nic podobného nemají. Podmínka č.1 splněna, realizovat by se to možná dalo. Samozřejmě, ne s takovýma pěknýma lemama, s hnusnějšíma klikama dveří, zcela jistě by tomu udělali delší korbu s převisem atd.
Vim o jaký auto jde a krom toho, že to nejede a hnije jak brambory, tak je to supr kára 😀:D😀. Sám jsi to řekl 🙂)).
Ten Pickup od Škodovky je moc hezkej ale není to na práci spíš taková stylovka nebo plážový vozítko.


Jinak M8 ten rumun není zas až tak špatnej pracant.Jezdil jsem s ním rok a půl na firmě a kromě toho že strašně hnil a motor měl výkon spíš dvou rumuskejch oslů tak jinak OK.
Moc pěknej pikápek, myslím ten od škodovky. To já si dovedu, představit, že bych si takhle nějak hrál.
Rumunská pomsta 😀
Dane taky s tebou souhlasím .K baráčku by se mi hodil aspoň takovejhle Rumunskej Pickup🙂
A to mě se to docela líbí, i když Holden Pickup stále vede 🙂)).
To je fakt jen na hraní, ale takhle si fakt asi hrát nechci. Navíc ve svém autě odvezu dvě kola úplně stejně a mám je pod střechou. Ještě se k nim vejdou 4 lidi...