Parádička, smekám. Práce i video (hezky zvolená hudba btw).
Klobouk dolů před takovou nádhernou prací. Pravidelně sleduji všechny vaše renovace na stránkách a je moc pěkné koukat na řemeslo jak vám to vše roste pod rukama. A co se videa týče, je také povedené.
moc pěkné se kouká na profíky, parádní práce.





Dejvid: jedna část je umět a druhá vybavení. A umět se dá naučit, kdežto s holíma rukama neuděláš nic.
Když to tak vidim, tak bych si taky přál umět takhle dělat s plechem, parádní prácička 😉
Dělal jsem dnes krátké prezentační video na karosářské práce... není to sice škodovka ale musim se podelit 🙂





http://www.youtube.com/watch?v=KcPkcFRxLis





Rozhodne doporucuju kazdemu kdo auto uz vyvaroval nebo se na to chysta 🙂