Drazí přátelé eRkaři a škodováci, (prosím povšimněte si obzvláště uctivého oslovení),
podařilo se mě za přijatelný peníz vyaukřit sadu kol na dle televize Noha luxusní a silnější variantu Rapida, neboli Favorita.
Malý problém je v přístupu prodávajícího který trvá na osobním předání.
Chci se tedy zeptat, zda někdo kdo má v přijatelné vzdálenosti nahlášen svůj trvalý pobyt případně kdo má v plánu městem piva projíždět, nebyl by ochotný uvedený náklad vyzvednou?? Nějaké následné předání by se již zajisté domluvilo.
22. červen 2012