co se týká pana Štenpána Berného, tak také jsem s ním měl kšefty, pravda že ne škodovácké, ale geodetické (vytyčoval jsem mu) a uplně bez problému. jo vlastně jsem od něj kupoval věci na škůdky v hodnotě litru, a také bez problému.
Ja bych k tomu jen dodal ne RS nikdy hlinikove celo nebylo 🙂
Ale je levnější než zde http://shop.tym-motorsport.cz/cz/produkt/predni-al-celo-skoda-120-s-a-130-rs.html odkud jsem myslel, že to pochází...
Radku, co by jsi čekal od zloděje? Web je pana Ing. Štěpána Bernýho, na kterého jsem s právničkou chystal trestní oznámení za odcizené karburátory v hodnotě 5000Kč, který se neostýchal zfalšovat doklad banky a následně vyhrožovat mě i právničce. Však ten příběh znáš 🙂)).





A pro Vás ostatní, nechcete li si komplikovat život doporučuji Vám se tomuhle individuu vyhýbat obloukem, špatná zkušenost není jen má, ale i dalších lidí okolo škodovek, CNC, případně i radiamatérů.





Jendou už jsem to zde i psal http://www.skoda110r.cz/forum.php?thread=7414
Už jsem na tu stránku někdy narazil a přiznám se, že jsem z ní nepochopil, co má vlastně říct... Dělá ten dotyčný něco, nebo jen něco posbíral jinde na webu a zveřejnil to? Navíc je na stránce tolik jazykových chyb, že mě to nutí myslet si své o autorovi. Přeci jen, když se chci veřejně prezentovat, ať to má taky nějakou úroveň.