Přidám se k tématu..


Neválí se vám někomu v garáži patice na H3 z mlhovky PAL? Stačí jeden kus. Zjistil jsem že najedné mlhovce mám patici na normální 21W žárovku a na druhé na H3. Paraboly jsou při tom stejné takže jdou přehodit. Nebo pokud máte patici na obyč žárovku mohla by být taky, mlhovky nemusím mít nutně halgenové.


Díky Zbyňa
Jako dobovka se myslím docela hodí toto http://aukro.cz/zadni-svetlo-mlhovka-i2610025220.html





Obal se dá sehnat i na ješterkách, traktorech, nebo z couvaček od náklaďáků, horší je sehnat mlhovkovou vložku.
když jsme u Ledra, novou PAL origo v krabičce měl ve Skalici za 900,-
Červenou žárovku do couvačky a plnou ošatku výmluv pro kliftony
Kdysi jsem na jednom embéčku viděl zadní mlhovku z Avie,tu kulatou,kupodivu to nevypadalo tak zle..
Ceny na Aukru jsou pro mě nepřijatelné takže jsem začal předělávat přední mlhovku z Octávie. Ještě to nemám, ale asi by se spíše hodila na nějakou ameriku, kde by svou velikostí tak nebila do očí 😀
V Pomněnce mam pěknou mlhovku BOSH, tvar té plastové PAL, ale je pochromovaná. Bohužel netuším kde jsem k ní přišel.
Děkuji.
Pánové, chtěl bych se zeptat, zda někdo nemá nějaký tip na pěknou "dobovou" mlhovku? Má ošklivá plastová už se mi tolik nelíbí jako dříve 🙂 Děkuji