Přeprava nákladu Olomouc Žatec

Ahoj Marty,kdyby tady nikdo nic,zkus vznést dotaz tady 😉 http://www.truck-forum.cz/forum/index.php ..i když je to s rizikem že nevíš na koho tam narazíš..
Ahoj Všichni,





Vím že to sem nepatří, ale koho se nezeptat než kamarádů 🙂





Výhodně jsem zakoupil lehce jeté sluneční kolektory na ohřev TUV- bohužel téměř na druhé straně republiky - ve Štěpánově u Olomouce. Náš kamarád Aleš Hemžal mi je tam vyzvedl a zatím u sebe uskladnil.





Je ochotný mi je i přivézt, ale to jsou dvě cesty - tam a zpět.





Protože bych rád minimalizoval náklady 🙂 hledám něco s jednou cestou 🙂





Prosím vás, naprosto nááhodou, nejezdí někdo služebně z okolí olomouce směrem na žatec ? Něčím větším - alespoň pickupem.





Díky Martin