Vím že to sem nepatří, ale koho se nezeptat než kamarádů 🙂
Výhodně jsem zakoupil lehce jeté sluneční kolektory na ohřev TUV- bohužel téměř na druhé straně republiky - ve Štěpánově u Olomouce. Náš kamarád Aleš Hemžal mi je tam vyzvedl a zatím u sebe uskladnil.
Je ochotný mi je i přivézt, ale to jsou dvě cesty - tam a zpět.
Protože bych rád minimalizoval náklady 🙂 hledám něco s jednou cestou 🙂
Prosím vás, naprosto nááhodou, nejezdí někdo služebně z okolí olomouce směrem na žatec ? Něčím větším - alespoň pickupem.
16. září 2012