Když už tu poslední dobou tak otravuji, tak mám další dotaz 🙂 Mám v eRku jednu samolepku z dávných dob, je to pro mě docela důležitá památka po dědovi, prostě v tom autě vždycky byla achtěl bych, aby tomu tak bylo i nadále. Bohužel se na ní věk dost podepsal, a tak bych nejradši udělal novou. Ale google zcela mlčí, nic takového jsem nikde nenašel a moje kreslící schopnosti končí u produktů Autodesku, a tak se chci zeptat, zda by tu byl někdo schopný jen z fotek udělat repliku? Samozřejmě ne zdarma 🙂 Moc děkuji. Samozřejmě pokud by někomu tato nálepka byla povědomá, či by jí někde měl, také bych se nebránil 🙂
17. září 2012