Vykašlal bych se na to, max tam mázni trochu tmelu a olakuj. Když to bude na náboji tak to nikdo neuvidí (bo tam bude tma).





O pevnost to kolo rozhodně nepřišlo a aspoň můžeš mít náboj se středěním.
Nechal bych to zavarit.
venek 1
venek
neosoustružené 1
osoustružené 1
osoustružené
Čauky, má někdo nějaký nápad na opravu?? .. . Já přišel na 3 varianty:





opravit kola a koupit podložky


opravit kola a nechat stočit kroužek na naboji


opravit kola a vyměnit za naboje bez kroužků





Jinak vybrání v kolu je 6mm a velikost kroužků na náboji je 12mm