Rapid okno
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Eminem
22. leden 2013
Není z Bratislavy?
http://www.youtube.com/watch?v=cEQ-5xje-xw
🙁
Líbí se
Link
Odpovědět
Daves
22. leden 2013
Jj, znám, je to boj 🙂
Je tam takový L plech, který je drží v pozici. Nevím proč, ale já tam měl velkou mezeru, která nešla regulovat. A okýnko vždy po čase zase spadlo dolů. Nacpal jsem tam kus nějaké gumy a zašrouboval. A je klid.
Líbí se
Link
Odpovědět
LordFree
22. leden 2013
Zdar lidičky prosím nemáte někdo zkušenost s trojuhelníčkama na dveřích u rapida ? Furt mi padaj a dělá se tam škvíra a už mě to dosti ničí.
Nevím co stím. Už jsem to vše rozdělal znovu usadil a do týdne zase spadnou znova. Nemá někdo nějaký fígl co stím?
Líbí se
Link
Odpovědět
22. leden 2013