Jj, znám, je to boj 🙂





Je tam takový L plech, který je drží v pozici. Nevím proč, ale já tam měl velkou mezeru, která nešla regulovat. A okýnko vždy po čase zase spadlo dolů. Nacpal jsem tam kus nějaké gumy a zašrouboval. A je klid.
Zdar lidičky prosím nemáte někdo zkušenost s trojuhelníčkama na dveřích u rapida ? Furt mi padaj a dělá se tam škvíra a už mě to dosti ničí.


Nevím co stím. Už jsem to vše rozdělal znovu usadil a do týdne zase spadnou znova. Nemá někdo nějaký fígl co stím?