Gotreku kde? To by bylo supr!! 🙂
Tak kdyby jako solvent tak bych o nějakém asi věděl... možná i o takovém který by to uměl vytisknout přímo na tu palubku 😉
Ale jak by to po přilepení na strukturu vypadalo? Podle mého to všude nedolehne a za nějaký čas tam nalítá prach a bude to hnusné. Nebo ne?
Takhle malý samolepky mašina nevyřeže. Zkoušel jsem to ještě když jsem měl mašinu doma a nešlo to. Tzn. že nevyřeže ani šablonu na barvu. Jediný co mě napadlo, byl tisk na obtiskovou folii. Jenom malý, opravdu velmi malý detail - tiskárny neumí tisknout bílou 😀 A zadávat to reklamce, která má tiskárnu se solventními inkousty, to by snad ani nevytiskly, leda by nás bylo víc. Co vy na to? Kdyby se udělalo dejme tomu 20 sad.
To by byla asi varianta, pro originalisty, napadlo mě, jestli by se nedaly taky vyřezat ze samolepící folie? Nicméně já to asi řešit nebudu a symboly oželim...😉
vyřezat šablonky, špejli s molitanem a trochu barvy 😉
Dejvide, jak budeš dělat symboly ke kontrolkám? Jestli to není tajný. Pustila mě palubka v tapetě, budu dělat čeřínkovou, ale nevím jak na kontrolky 🙁
Myslim, že relief je uplně stejnej. A bylo fakt super při fénování horkovzduškou pozorovat, jak se na tý lesklý černý rozlejzá čeřínková struktura 😉





Aaa reklamu jsi z toho udělal až ty m8, já chtěl jen ukázat výsledek něčeho, co se tu před pár týdny probíralo 😉
Zdar,


mám zájem o 2 ks spraye "Čeřínek". Uveďte způsob dodání a platby.
Hehe to smrdí reklamou 🙂)), já mam nalakovanej jen štít a víko, nicméně už na mě tlačí z jiného webu zda bych něco neobjednal, tak pokud by měl ještě někdo odsud zájem...





Myslim, že relief je ten správnej 🙂.
Nedávno tu m8 nabízel čeřínkový sprej, tak jsem taky 2 kousky zakoupil a už mám za sebou i první aplikaci. A musim říct, že je to fakt super záležitost😉 Lakoval jsem s tím celou přístrojovou desku a zde se můžete podívat, jak to dopadlo:





http://skoda110r.eu/erse/Praxe/2013/13%20(3).JPG





http://skoda110r.eu/erse/Praxe/2013/15.JPG





Padlo na to odhadem 3/4 spreje, na zahřátí jsem použil horkovzdušnou pistoli a myslim, že to bude OK.





Už jste s tím někdo něco lakoval?