Jarní sosnění 2013
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Pů
10. květen 2013
No chtěl jsem se jet aspoň mrknout, ale auto zase zlobí tak si netroufám 🙁.
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
6. květen 2013
Na soutěže, kde jde o jízdu na uzavřenym okruhu to už lepší nebude... Vzhledem k přísnějším bezpečnostním opatřením to nebude lepší už nikde...
Ale můžeš okruh pronajmout, zorganizovat vše potřebné a udělat vlastní ,,závody,, 🙂.
¨
Jen tak mimochodem, já to zatím vidím na účast v nedělním závodě, bez pravověrných veteránských fíčur kde jde o tohle
http://www.autodrom.cz/cs/110-mogul-driving-sport-2013.html#web
v kombinaci s tímhle
http://www.autodrom.cz/cs/111-iii-vintage-historic-oldtimers-motorsports.html#web
Foto z loňska:
http://skoda110r.eu/?page=mogul12
Líbí se
Link
Odpovědět
Pů
6. květen 2013
Určitě to bude zajímavé ale odradilo mne startovné 1300-2000🙁
Líbí se
Link
Odpovědět
MATY
3. květen 2013
Tímhle tempem to nedám ani do příštího roku 😀
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
3. květen 2013
Když mákneš tak máš možnost na podzim 😀.
Líbí se
Link
Odpovědět
MATY
3. květen 2013
Davide, rád bych dorazil, ale bohužel se mi termín kryje s dovolenou. Tak snad příští rok se zůčastním se svým závoďákem 😀
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
3. květen 2013
Za 14dní je v Sosnové docela zajímavá akce, nehodlá se někdo z Vás zůčastnit? Já bych jel, ale samotnému se mi nechce 🙂.
http://sosnova.veteranskerojeni.cz/
Líbí se
Link
Odpovědět
10. květen 2013