No chtěl jsem se jet aspoň mrknout, ale auto zase zlobí tak si netroufám 🙁.
Na soutěže, kde jde o jízdu na uzavřenym okruhu to už lepší nebude... Vzhledem k přísnějším bezpečnostním opatřením to nebude lepší už nikde...





Ale můžeš okruh pronajmout, zorganizovat vše potřebné a udělat vlastní ,,závody,, 🙂.


¨





Jen tak mimochodem, já to zatím vidím na účast v nedělním závodě, bez pravověrných veteránských fíčur kde jde o tohle http://www.autodrom.cz/cs/110-mogul-driving-sport-2013.html#web v kombinaci s tímhle http://www.autodrom.cz/cs/111-iii-vintage-historic-oldtimers-motorsports.html#web





Foto z loňska: http://skoda110r.eu/?page=mogul12
Určitě to bude zajímavé ale odradilo mne startovné 1300-2000🙁
Tímhle tempem to nedám ani do příštího roku 😀
Když mákneš tak máš možnost na podzim 😀.
Davide, rád bych dorazil, ale bohužel se mi termín kryje s dovolenou. Tak snad příští rok se zůčastním se svým závoďákem 😀
Za 14dní je v Sosnové docela zajímavá akce, nehodlá se někdo z Vás zůčastnit? Já bych jel, ale samotnému se mi nechce 🙂.


http://sosnova.veteranskerojeni.cz/