Už jsem si ho taky pořídil. Věděl jsem dopředu, co to tam bude za stovku. Je to ta, co byla nedávno vystavena při přednášce v muzeu na točně... A majitelka je údajně i na fotce v miulém čísle v jedné z tater. Na to se ještě musím podívat.
Taky jsem si ho kvůli stovce koupil a zjistil, že ji od někud znám 🙂.


Kupodivu o erku se jen lehce zmínili.
Zdravím všechny. Ve speciálu - Auto tip klasik je několik článků o Škodě 100 a jejich nejbližších příbuzných. Redaktoři se dokonce svezli v autě Lucie Kempné. Články sice nepřinášejí nic extra nového, ale je příjemné číst materiál, kde jeho autoři kladně oceňují nadčasový vzhled stovky. V článku jsou i zajímavé fotografie. Takže doporučuji! Zdeněk