My zatím nevíme na 100%, manželka stále neví zda-li v tomto termníu nebude mít koncert s kapelou.
Takže 13 posádek. Hmmmmm .... zatím pořád nevím, jestli mám začít psát článek s info. Někdo další ?
Já(David Panocha)+Jedna Osoba pouze Sobota


A červený Drak 🙂


http://www.skoda110r.cz/article.php?aid=1156
Myschak + pravděpodobně Petr, jeden vůz, oba dny
Dva Caimani dorazí určitě, bohužel zatím nejsem schopná specifikovat počet dětí. +0-3kusy


Jeden povoz. Nejspíš jen na sobotu.
Tak já přijedu na stoprocent .Vzal jsem si na to i dovču.


Takže moje účast bude SOBOTA až do večera možná přespím podle situace tzv. co alkohol dovolí 🙂


Jinak se mnou pojede jeden Homo sapiens mitfahrus .
9. Zuzka a její přítel si to taky velmi tučně poznačili do diáře 🙂 a jak znám Zuzku, koleno bude chtět taky 😀 a hooodně křenuuuuu 🙂
8. Petkar+Tátomechanik+1 povoz a možná Mike...
Petře a od tý doby mi nefunguje eletrika, takže když se mi to konečně podaří najít, tak udělám technickou a přijedu, pravděpodobně ve dvou lidech, a střelnou zbraní 😀
7. Já, mé druhé já a nějaký povoz
6. no jasný, jedem! 2 osoby, 1 auto a do neděle 😉
5. moje maličkost + 1 + eRko So - Ne.
4. - já (a třebas nějaká stopařka)s 1. vozem značky Škoda a s 1. požadavkem na articulatio genus ex Sus scrofa f. domestica
No, zatím tři posádky. Hluboko pod limitem ....





Jinak kapitáne Budko, jsme ukrutná banda, co nejen že žere malý děti, ale taky občas někdo někomu přehází kabely na svíčkách, sklepne kontakty na svíčce samotný a jiný podobný taškařice 😉





Nocležení bych zatím neřešil, to ošéfujem až v registraci u článku. Zatím je čas. A Dane, myslíš po ránu kamarádit jako kamarádit, nebo kamarádit jako kamarádit ?





Miloši, koleno ti nikdo nutit nebude. Alespoň zbyde víc na Dandu 🙂





🙂)
Přijedeme ve dvou, nebo ve třech, na dvoukoláku nebo tříkoláku a koleno si nedáme páč prase je tučný a my chceme být krásný.
A co teprve ženy a psy co s sebou vozej...


Si představ, že někteří jsou k ránu děsně hluční a chtěj se kamarádit.
tak tak, oni totiž všichni koušou, jsou zlí a žerou malý děti. A kdo se jim nelíbí, tomu prořežou gumy a rozbijou skla. Já je znám, já vím co dovedou. Banda lumpů je to...;D)))))
Když já nevím, mám strach z neznámé společnosti 🙂
a Ano, budeme s určitostí nocovat, ze soboty na neděli 🙂
Ano, já s určitostí přijedu, bude nás dva a pes a dala bych si koleno 🙂
Ano, já s určitostí přijedu a bude nás dva a dal bych si koleno 🙂.
Jak to tady tak čtu, zkuste se všichni zamyslet a od teď mi zde napsat něco ve smyslu "Ano, já s určitostí přijedu a bude nás tolik a tolik"





NE "asi přijedu", "možná se ukážu", "měl bych dorazit" a tak podobně. Ale jen ti, kteří to opravdu myslí vážně. Protože pořád se nějak nemůžu zbavit pocitu, že organizovat nějaké taškařice ve smyslu pestrého orienťáku, rozestavovat dobrovolníky na trase v podobě průjezdních kontrol a vymýšlet soutěže pro 10 lidí, kteří nakonec skutečně přijedou, nemá význam.
Měli bychom se ukázet celá rodinka
S jarním srazem obvykle nějak souvisí i Pacoš. Zatím jsem o něm nikde nic nezaslechl. Bude se v tomto směru něco dít, nebo je to již tradice zmizelá v propadlišti dějin?
Asi to taky dám 🙂
Mám to k tobě Petře co bych kamenem dohodil, takže určitě přijedu 😀
Když se zadaří, také bych vystoupil z virtuálna a ukázal se naživo.
Pokud se nic nestane, budu tam taky, kolínko si nemůžu nechat utéct 😀
A já třeba taky 🙂
Počítejte s mojí maličkostí 🙂
Jikra s holkama nesmí chybět.....jen ta mladší pojede se svým new drivérem 🙂
31.3. Přijedu, možná sebou přivezu Láďu Ladiče 😀
s nasi vypravou pocitejte, bude tam co zapijet a taky mozno pokrtit tech par stranek te jedne knizky o skodovkach do celeho sveta 😀 😀
Hmm tři měsíce na to složit auto, ale jo, já myslim, že tak ňák by to šlo 🙂.
Takhle na apríla...no nevím, to bude ještě kosa...🙂
Takže v termínu 31.3. musíme přijed ještě na zimních gumách!
Na nátlak Čapájeva a množící se dotazy ohledně termínu letošního dejchánku vhazuji na přetřes termín.