kolečka bezzubá...
po rozlousknutí převodovky, už jen paseka, kolečka 4 a 5 total vylamana
na dílně v sokolově u kamaráda. obal převodovky rozlámaný...
zůstali jsme stat v německu na dálnici. přeřazuji ze 4 na 5 a rány od zadu. hadám spojku nebo převodovku...
dnes prevodovka vymenena. sehnali jsme dokonce 5Q na mokro. karkulka uz zase řadí. ráno odjezd směr Alpy.
zpravy z expedice:




zustali jsme stat v německu na dalnic pred Regensburg, zachrochtalo v převodovce/spojce? a s karkulkou nešlo ani hnout. Jede s nami kamarad ze Sokolova. Ma servis, jeho bracha pro nas prijel s platakem.








Je pul druhy v noci jsme na dílně, uz jsme vyndali motor, vypustak z prevodovky je jak jezek, plný velkých špon. Mrkev vylezla s motorem ven...








Kdo jste nejblíž Sokolova a máte 5Q převodovku ? 🙂
Tak co Expedice jedete/nejedete ? Žádné zprávy ?
A mínus 5 stupňů 🙂
web kamera z dnešního odpoledne z passo Stelvio... 🙂
Ahoj Slávku,





počasí je fatím zásek...





topení do kočkolapa rozhodně přes zimu vrať, obzvláště na plánovou expedici na příští rok 🙂
Už ty teploty mě odrazují... chca nechca z Kočkolapa se bude muset udělat GT montáží výkonného topení.





Jinak se těším na on-line zpravodajství...
Odjezd v pátek 20.července.





Konečné rozhodnutí padne ve středu/čtvrtek podle počasí, kdyžtak o týden posuneme, zatím je předpověd šílená.





Nahoře na Stelviu přes den 13stupnů, v noci pod nulou a sněží...


Livigno přes den 16stupnů...
Ahoj, hezké, hezké. Snad Vám vydrží počasí a nám přes příští týden také...čus.
Tak jsme se přesunuli do Itálie k Lago Di Garda stanujem v kempu www.campingzoo.it/ nemá chybu je to asi 4km severně od jezera maximální spokojenost mohu jen a jen doporučit ...spousta cyklostezek...
Myšáku, Stanley, mrkněte do emailu a dejte vědět zda-li jedete. V cca středu zavolá kámoš do Vienhofenu a objedná ubytování. Kámoš umí něměcky, tak objednávku nechám raději na něm, at není problémek jak minule... 🙂





Matěji (kpt. Budha) v pátek v jedné nejmenované garage u jednoho zdejšího nejmenovaného člena 🙂 jsem zavadil o tvůj hotový motůrek. Makej si pro něj, a šroubuj, at můžeš frčet s námi ! 🙂





čus, dejv.
Ahoj Jirko a Jitko, děkujeme za pozdrav. Zdravíme Vás ! Já se minulý týden vrátil z pánské dovolené na jawách v Rumunsku, krásná země, také by stála za expedici. Obzvláště využití autovlaku Praha-Košice je bomba.





Letošní Alpy se konají poslední týden v červenci, tj 20.- 29.7.





V pátek 20.7. přesun do známého penzionu ve Vienhofenu.





Morgen, kafééé, téé... 🙂








V sobotu frčíme dál směr Stelvio a poté spíše italské Alpy.





Ahoj, dejv s rodinou.
Tak chlapci kde to visí ???? Zasílám pozdrav z Alp :O) Nejsou to sic ty eRkové ale jsou to Julské v Slovinsku Stanujeme na přehu jezera Bled a jezdíme všude okolo na kolech, dnes např. k Bohinskému jezeru.... Viděl bych než pžíliš časově i finančně nárčné Benátky uskutečnit cestu někam sem, alpské silnice jsou stejně úzké a klikaté jak na GG akorát je to zadara :O). Tak eXpedici zdar zdraví Jikra s Jitkou
Já jsem nikde srpen nesliboval, říkal jsem že ještě musí zasednout rodinná rada a té se to moc nelíbí 🙁 Já fakt nevím, letos to moc dobře nevypadá.
já nepsal, že se mi červenec úplně nehodí, jen že preferuji srpen. Pokud se domluvíme na červenci, tak si to zařídím. Jediné co se mi nehodí je 1.- 5. srpna, to budu nejspíš pryč.
njn, ale modernim spotrebakem. nám je to fuk. červenec se nehodí mysakovi. bohuzel zacatkem cervence jste asi jediny. zacatkem srpna jsme tři auta.
My prostě jedem začátkem července , jak jsem psal do mailu
Jirko, jaký termín by vám vyhovoval ? Tento je podle Matěje, který zatím skládá motor...
Tak temto termín je jám zapovězen 🙁


J.
termín asi zatím bud první nebo druhý týden v srpnu.
V záložce "Reportáže ze srazů" jsem předělal plán letošní expedice na Alpy 2012. Bohužel plánovanou silnici RDGA nepojedeme, zatím, ne letos.





kompletní info :





http://www.skoda110r.cz/article.php?aid=1246





Máte-li čas a chut, pojedte také. Kdo jste litoval že jste nebyl na expedici GG2011, máte druhou šanci Alpy 2012





Zatím přislíbili, jedou s námi Myschak a kpt.Budha.