Já jezdím Sava eskimo už několik let, najel jsem na nich desítky tisíc kilometrů, v nížině i na horách a naprostá spokojenost.
Já mám na jednom spotřebáku zimní Barum Polaris. Sehnal sem je docela levno a upřímě ještě na jaře se na nich jezdilo mnohem líp než na letňákách, co sem si vybral podle výsledků spousty testu a recenzí (Dunlop Fastresponse).





K tomu jenom dodám, že opravdu ZATRACENĚ ZÁLEŽÍ, kde byla pneumatika vyrobená. Dunlop z Thajska už nechci nikdy vidět
Mám vás rád, proto Sava NEEEEEEEEE....


Měl jsem je loni na nový oktávii a nikdy víc.Za stejný prachy je na


př. Kleber Krisalp2 ...


Osobně mám v 13tkách oblíbený Vraníky HPL s křemíkem. Na mokru má sice jako většina zimáků míň adheze a díky vzorku je řízení vláčné, ale dokud neležíš na břiše, tak jedeš....


Dělají ještě HPL4 a ten je už slabší...





Taky mě příjemě překvapil zimní Dunlop, který mám na RR - už loni měl 2-3mm, stáří nemalé, ale přesto přes léto nezklamal v žádných podmínkách a v zimě také ne, s výjimkou 5cm mokré břečky, kde to už bylo trochu nejistý.


Jako následovníka v segmentu 4x4 mám vybráno DMZ3, nebo nástupce DM-V1 od Bridgestonu.
Kamarád s velkým nájezdem a množstvím auto doporučuje Savu Eskymo (cena/výkon).
Sice je září ale už začínám pomalu a jistě shánět nový zimní pneu bo ty co jsou na Feldě jsou úplně KO.Přemejšlím jestli jít do celoprotektorů třeba od Vraníka a nebo koupit nějakou ruskou varinatu třeba KAMA503 .


Jak jste na tom vy.