| Téma Nové téma | Založil |
|---|---|
|
fabia vrs 2000
(34 příspěvky) Diskutující: janek, Jarda.r, Petkar, Petr, danik, mototechna, DVD76, Hansoff, dejvV, KDB, Stanley, Danda, Chrobak.SACEK, Falcon, m8rinek, Čapoun, RST |
unknown |
|
Vyřazení vozu s EVIDENCE
(52 příspěvky) Diskutující: Daves, m8rinek, Shop, Laďo, pajk, RST, Petr, Jarda.r, danik, Čapoun, Chrobak.SACEK |
Čapoun |
|
Ukradené auto
(20 příspěvků) Diskutující: pajk, RST, Falcon, danik, Daves, mototechna, larry, Jarda.r, Čapoun |
RST |
|
Skok
(7 příspěvků) Diskutující: Ferdo mravec, Čapoun, pajk, Hansi, dejvV, Chrobak.SACEK |
Chrobak.SACEK |
|
Chladič olejový
(22 příspěvky) Diskutující: Eminem, vhml, DVD76, martin, gReen eRko, m8, m8rinek, Daves, Wanec, RST |
m8rinek |
|
Doprava psa
(14 příspěvků) Diskutující: Kiwira, Eminem, Chrobak.SACEK, Lucinka, Jarda.r, Kloggie, Falcon, hagios, m8rinek, Petkar |
unknown |
|
Autosalon BVV
(15 příspěvků) Diskutující: vhml, Chrobak.SACEK, Lucinka, MATY, Vitek, Eminem, RST |
Eminem |
|
2válec
(40 příspěvků) Diskutující: Tátomechanük, pajk, Falcon, vhml, Spectrista, 486, J.T., danik, vanthomas, mototechna, Chrobak.SACEK, m8rinek, Dejvid, Danda, Hansi, Čapoun, Eminem, RST, Hansoff |
Chrobak.SACEK |
|
jaké máte gumy?
(24 příspěvky) Diskutující: Lucinka, Eminem, vhml, Hansi, hagios, Thomas, Danda, Dejvid, m8rinek, mototechna, Luky, Ferdo mravec, RST, ondrejs, Chrobak.SACEK, Petr |
Lucinka |
|
překvapení za chladičem ...
(6 příspěvků) Diskutující: Lucinka, Lord-Dj Free, Eminem, Wanec, Mojek |
Lucinka |
|
Znovuzrozená 1100GT
(36 příspěvků) Diskutující: Eminem, Jarda.r, DAF, Max, jourin, Luky, m8rinek, m8, m8rinkuv kolega, RST, Falcon, Čapoun |
m8rinek |
|
Předstih
(3 příspěvky) Diskutující: Chrobak.SACEK, m8rinek, vhml |
Chrobak.SACEK |
|
AlfaVaria Oldies
(16 příspěvků) Diskutující: Danda, dejvV, m8rinek, Petr, Jarda.r |
m8rinek |
|
Alternátor
(4 příspěvky) Diskutující: m8rinek, Tomajko, Mojek |
Tomajko |
|
Podlaha v garáži
(20 příspěvků) Diskutující: Chrobak.SACEK, vhml, Eminem, Tomas, danik, m8rinek, Hansi, Daves, 603, RST, Martin z K, Medvěd, mkupe |
unknown |
|
Plech pod nádrž
(6 příspěvků) Diskutující: Kiwira, Jarda.r, pajk, m8rinek, Jozka |
unknown |
|
zase ekologie a zlé emise
(16 příspěvků) Diskutující: Kubaembecko, Daves, RST, Falcon, Eminem, Kloggie, DVD76, danik, Luky, Jozka, Hansoff |
Hansoff |
|
Kde to je?
(7 příspěvků) Diskutující: Eminem, Faann, RST, Kubaembecko, Falcon |
Eminem |
|
čím brousíte kyt?
(6 příspěvků) Diskutující: Roman, danik, daves, pajk, RST |
unknown |
|
Odopry kabelů a palce
(7 příspěvků) Diskutující: vhml, RST, Jikra, Eminem, Daves |
vhml |
|
pružne lužko zadního ramene
(7 příspěvků) Diskutující: jarda.137, vhml, Jozka, Jerrom |
jarda.137 |
|
Co dodat...
(4 příspěvky) Diskutující: Petkar, RST, Chrobak.SACEK, mototechna |
Petkar |
|
ostra vacka na š 100
(7 příspěvků) Diskutující: dyks, RST, Wanec, Tomajko, Tátomechanük, daves, afro100 |
unknown |
|
Kmitání kol
(26 příspěvků) Diskutující: m8rinek, J.T., hagios, Wanec, DVD76, KDB, Chrobak.SACEK, RST, Dejvid |
Dejvid |
|
Kola kolečka
(48 příspěvků) Diskutující: Max, Mojek, afro100, Eminem, mkupe, Petr, m8rinek, Fity, Luky, Chrobak.SACEK, Falcon, Petkar, vhml, RST |
RST |
|
víko zadních ložisek - O kroužek
(19 příspěvků) Diskutující: m8rinek, Tomas, ondrejs, pajk, RST, Tomajko, Hansi, Jozka, Fity, Tátomechanük, afro100 |
ondrejs |
|
uchycení tlumičů
(8 příspěvků) Diskutující: DVD76, m8rinek, ondrejs, RST, J.T. |
ondrejs |
|
karburace
(5 příspěvků) Diskutující: martina, afro100, Myschak, RST, Jarda.r |
martina |
|
konzervace polomotoru
(10 příspěvků) Diskutující: jano130rs, dejvV, m8rinek, Thomas, KDB, Eminem, Mojek |
Mojek |
|
moderní drobná oprava karoserie
(2 příspěvky) Diskutující: Mojek, Jarda.r |
Mojek |
|
Prevrtavanie vloziek
(35 příspěvků) Diskutující: Tátomechanük, gReen eRko, Martin z K, Jarda.r, Daves, RST, Eminem, vhml, m8rinek, PatoRS |
unknown |
|
Policie jak má být
(29 příspěvků) Diskutující: Max, Eminem, Hansi, pajk, vhml, Tátomechanük, Petkar, daves, Výska, J.T., Čapoun, Petr, m8rinek, Luky, Chrobak.SACEK, MATY, RST |
Petr |
|
Gufera a GO
(4 příspěvky) Diskutující: Eminem, Daves, m8, RST |
Eminem |
|
Akutní problém
(16 příspěvků) Diskutující: Chrobak.SACEK, pajk, Eminem, Wanec, Falcon, dejvV, RST, kpt.Budha, Mojek |
kpt.Budha |
|
kilo v klipu Lucky Bílé
(6 příspěvků) Diskutující: Lucinka, Eminem, Jarda.r, Mojek |
Lucinka |
|
Louhování
(7 příspěvků) Diskutující: Max, Jarda.r, pailot, Luky |
pailot |
|
madla dveří
(11 příspěvků) Diskutující: RST, Danda, mkupe, Jarda.r, HANESS, m8rinek, pajk |
pajk |
|
facet
(5 příspěvků) Diskutující: m8rinek, vhml, 603 |
unknown |
|
10-ti listá plastová vrtule???
(4 příspěvky) Diskutující: gReen eRko, daves, danik, Eminem |
gReen eRko |
|
Top Gear 1989 - Škoda Favorit
(13 příspěvků) Diskutující: Eminem, Falcon, Dejvid, Čapoun, Chrobak.SACEK, s.d.gotrek |
Chrobak.SACEK |
|
Obrazy Jií Rameš
(6 příspěvků) Diskutující: Wanec, RST, dejvV, Čapoun, Franta |
RST |
|
Turbínový motor do aut
(9 příspěvků) Diskutující: Chrobak.SACEK, Hansoff, Vitek, RST, Kloggie, Eminem, risik |
Chrobak.SACEK |
|
Lobby skóruje
(36 příspěvků) Diskutující: danik, Max, janek, Hansi, Vitek, daves, kachnis, Eminem, Tomas, Chrobak.SACEK, Luky, Čapoun, Falcon, vhml, dejvV, RST, pajk |
Eminem |
|
koupe domu v exekuci
(18 příspěvků) Diskutující: S.D.Gotrek, Čapoun, sharp, HANESS, Falcon, dejvV, Vitek 11. květen 2011 |
Vitek 8. květen 2011 |
|
Mírumilovní ciklisté
(17 příspěvků) Diskutující: Max, Chrobak.SACEK, S.D.Gotrek, dejvV, Eminem, Čapoun, m8rinek, daves, Falcon |
Max |
|
karbec
(11 příspěvků) Diskutující: Martin z K, m8rinek, vhml, Eminem, martin, Myschak |
unknown |
|
Pískování
(10 příspěvků) Diskutující: Martin z K, Tomajko, Vilda, Chrobak.SACEK, Myschak, Fatik, S.D.Gotrek, Hansi |
Vilda |
|
svíčky
(6 příspěvků) Diskutující: RST, pajk, m8rinek, ondrejs |
ondrejs |
|
motor stále běží
(16 příspěvků) Diskutující: Fatik, Eminem, Chrobak.SACEK, Vitek, Martin z K, ondrejs, Jikra, m8rinek, Mojek |
ondrejs |
|
nové/staré prasátko
(7 příspěvků) Diskutující: m8rinek, Martin z K, ondrejs, vhml, pajk |
ondrejs |